Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nodarbinātība

Gaidis Bērziņš: jauns Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieks jāmeklē nekavējoties

Publicēts 2007-04-19 23:21:11

Samazināt palielināt tekstu

"Ieslodzījuma vietu sistēmā šobrīd ir daudzi jautājumi, kas prasa nekavējošu to risināšanu, tādēļ nav pieļaujama vilcināšanās ar jauna šīs iestādes vadītāja meklēšanu," uzskata tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Tādēļ nākamnedēļ tiks izveidota komisija, kuras uzdevums būs izvēlēties Ieslodzījuma vietu pārvaldes (turpmāk - IeVP) priekšnieka amatam piemērotāko kandidatūru. "Šobrīd vēl neviens nevar uzskatīt sevi par nākamo IeVP priekšnieku, jo šo lēmumu pieņems komisija," norāda ministrs. Jaunais IeVP priekšnieks tiks iecelts amatā ar valdības lēmumu.

No jaunā IeVP priekšnieka tiks sagaidīta aktīva rīcība, lai efektīvi risinātu ieslodzījuma vietu sistēmā sasāpējušos jautājumus – cietumu infrastruktūra un tās attīstība, ieslodzīto nodarbinātība un izglītības iespējas, kā arī ar cietumu drošību saistītie jautājumi.

Saskaņā ar tieslietu ministra Gaida Bērziņa un iekšlietu ministra Ivara Godmaņa vienošanos iekšlietu ministrs 18. aprīlī, izdeva rīkojumu par pašreizējā IeVP priekšnieka Sergeja Zlatoustova pārcelšanu dienestā uz Valsts policiju.

Pēc pārcelšanas S.Zlatoustovs ieņems Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieka amatu. S.Zlatoustovs dienestu Valsts policijā uzsāks šā gada 2. maijā.

Līdz jauna IeVP priekšnieka iecelšanai tā amata pienākumus pildīs IeVP priekšnieka vietnieks Valērijs Sergejevs.

Tieslietu ministrs šobrīd atrodas Luksemburgā, kur piedalās kārtējā Eiropas Savienības tieslietu un iekšlietu ministru padomes sēdē.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv