Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ģimenes svētki iesākas ar konferenci par skolotāju līdzdalību ģimenes kā vērtības stiprināšanā Latvijā

Publicēts 2007-04-19 23:29:44

Samazināt palielināt tekstu

Sestdien, šī gada 21. aprīlī no 10.00 līdz 18.00, Latvijas Zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukumā 1 notiks vispārizglītojošo skolu skolotāju konference "Ģimene – Latvijas lepnums un spēks". Konference notiek Ģimenes svētku 2007 ietvaros un tās mērķis ir akcentēt jautājumus, kas skar situāciju Latvijas ģimenēs un veicināt skolotāju līdzdalību ģimenes kā vērtības stiprināšanā Latvijā.

Konferencē ar priekšlasījumiem piedalīsies:

Bērnu un ģimeņu lietu ministrijas Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa ar priekšlasījumu "Skolotāja loma bērna problēmu identificēšanā", jo tieši skolotāji bieži vien ir pirmie, kas pamana bērna attieksmē, uzvedībā problēmas, kuru sakne ir ģimenē.

Teologs un ģimenes psihoterapeits Sandis Ratnieks ar priekšlasījumu "Ģimene kā skola". Viņš savā priekšlasījumā runās par to, ka pirmā skola bērna dzīvē ir ģimene un pirmie skolotāji ir tēvs un māte. Skola un skolotāji var papildināt to, kas tiek apgūts ģimenē.

Mācītājs Edgars Mažis un kristīgās audzināšanas maģistre Kristīne Maže ar priekšlasījumu "Ģimene pārmaiņu laikos: kā atrast ceļu vienam pie otra un visiem kopā?"

"Krīzes grūtniecības centra" dibinātāja un vadītāja Marika Bērtule ar priekšlasījumu "Krīzes Grūtniecības centra apmācības programma jauniešiem"

Psiholoģijas un Bībeles pasniedzējs no Zviedrijas Wally Schoon uzstāsies ar 2 priekšlasījumiem – "Dievs kā Ģimenes izcelsmes avots" un "Mājas – vieta, kur Dievs kļūst redzams", atgādinot par ģimeni kā Dieva izveidotu institūciju un, ka mājas ir vienīgā patiesā vieta, kur ģimene var piepildīt savu misiju.

Konferences organizatori cer, ka priekšlasījumi skolotājiem dos ne tikai jaunas atziņas, bet arī mudinās viņus nenolaist rokas to daudzo problēmu priekšā, ar ko ikdienā jāsaskaras, un, kas būtu jārisina ģimenei un skolai savstarpēji labvēlīgā sadarbībā.

Uz konferenci aicināti ir visi vispārizglītojošo skolu un kristīgo skolu skolotāji, kuri pašlaik strādā skolās. Konference ir bez maksas, bet vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni 7205268 darba dienās no 9.00 līdz 17.00.

Ģimenes svētki "Ģimene – Latvijas lepnums un spēks" tiek organizēti jau otro gadu. Svētku ideja ir atbalstīt tradicionālās ģimenes vērtības un apliecināt, ka stipra ģimene ir mūsu tautas spēka un laimīgas nākotnes pamats. Atšķirībā no iepriekšējās reizes, šogad svētku programma būs daudz plašāka un pasākumi notiks ne tikai Rīgā, bet arī reģionos un aptvers daudz plašāku auditoriju.

www.gimenessvetki.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv