Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Hauska & Partner kļuvis par straujāk augošo komunikācijas konsultāciju uzņēmumu

Publicēts 2009-07-17 11:33:21

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 2009. gada 16. jūlijā. Gada laikā gandrīz trīskāršojot ieņēmumus un apgrozījumu, komunikācijas konsultāciju kompānija Hauska & Partner kļuvusi par 2008. gada straujāk augušo sabiedrisko attiecību nozares uzņēmumu Latvijā. Kā galveno veiksmes faktoru aģentūras vadība norāda mērķtiecīgas investīcijas personāla piesaistē un izglītībā, kuras nodrošinājušas iespēju sniegt komunikācijas pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.

Pēc Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas (LSAKA) datiem Hauska & Partner apgrozījums 2008. gadā pieaudzis par 188 %, sasniedzot 317 tūkstošus latu. Salīdzinoši vidējais apgrozījuma pieaugums sabiedrisko attiecību nozarē ir bijis 19 %. Izaugsmi sekmējusi vairāku lielu uzņēmumu pievienošanās Hauska & Partner klientu lokam un sadarbības paplašināšana ar esošajiem klientiem.

Pērnā gada nogalē veiktā ikgadējā Hauska & Partner klientu apmierinātības pētījuma rezultāti liecina, ka 83% klientu aģentūras sniegtās konsultācijas uzskata par vērtīgām, septiņiem no katriem desmit aptaujātajiem klientu darbiniekiem sadarbības laikā ir sniegtas jaunas zināšanas, turklāt pilnīgi visi klienti atzīst, ka konsultanti izprot viņu biznesu un tā problēmas. „Koncentrējoties uz sasniedzamo rezultātu, nepārtraukti pārkāpjam tradicionālās sabiedrisko attiecību robežas, kas motivē attīstīties gan mūs pašus, gan klientus,” aptaujas rezultātus komentē Hauska & Partner vadošais partneris Māris Plūme.

Trīs darbības gadu laikā Hauska & Partner projekti astoņas reizes guvuši starptautisko ekspertu atzinību, saņemot balvas profesionāli izaicinošās kategorijās: krīzes komunikācija, integrētā mārketinga komunikācija, sabiedriskās politikas kampaņas, lobēšana, iekšējā komunikācija u.c. Par darbu 2008. gadā Hauska & Partner komanda saņēmusi četras Baltic PR Awards 2009 godalgas, kļūstot par visvairāk godalgoto aģentūru Latvijā.

2009.gads kompānijai sācies ar vairāku jaunu partnerību veidošanos – par saviem konsultantiem komunikācijas jautājumos šo aģentūru izvēlējušies Bite Latvija, Electrolux Latvia, Seesam Latvia, Baltic International Bank u.c. Šogad kompānija ar līdzsvarotās vadības kartes palīdzību turpina īstenot ilgtspējīgas attīstības programmu, kura paredz ieņēmuma apjoma pieaugumu, konsultāciju kapacitātes palielināšanu, korporatīvās sociālās atbildības pakalpojumu attīstību un Baltijas līmeņa partnerību izveidi.

„Ienākot Baltijas tirgū 2007. gadā, Austrijā bāzētā Hauska & Partner grupa izraudzījās Rīgu kā platformu attīstībai reģionā. Īsā laikā mūsu Latvijas birojs ir kļuvis par efektīvas pārvaldības paraugu grupas līmenī, tāpēc jau šogad plānojam šo pieredzi izmantot arī Lietuvas biroja izveidē, bet nākamgad sākt darbu arī Tallinā,” attīstības plānus atklāj Hauska & Partner grupas prezidents Leo Hauska.

Aizvadītajā gadā Hauska & Partner gan grupas, gan lokālā līmenī turpināja attīstīt savu korporatīvās sociālās atbildības programmu. Tās ietvaros turpināta aktīva sadarbība ar vairākām Latvijas augstskolām vieslekciju organizēšanā, uzsākta atbalsta programma sociālās rehabilitācijas centram Dzīvesprieks, ieguldīti cilvēkresursi nozares asociāciju darbībā un attīstībā. Šogad tiks publicēts otrais Hauska & Partner grupas ilgtspējības pārskats, kura izstrādē būtiska loma bijusi arī Rīgas speciālistiem.

Starptautiskā komunikācijas konsultāciju kompānija Hauska & Partner ir dibināta 1991. gadā Vīnē un Latvijā ir pārstāvēta kopš 2007. gada sākuma. Hauska & Partner pamatdarbība ir stratēģiskās komunikācijas konsultācijas uzņēmumu un organizāciju vadībai, kā arī uzņēmumu un to ietekmes auditoriju attiecību menedžments.

Hauska & Partner Rīgas biroja kodolu veido 7 konsultanti, kuru klientu lokā ietilpst privātā, valsts, pašvaldību un nevalstiskā sektora klienti, t.sk., Bite Latvija, Electrolux Latvia, Eiropas Parlaments, Hewlett-Packard, Seesam Latvia, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, East Capital, Sorosa fonds Latvija, IZZI, Baltic International Bank, Rent In Riga, Latvijas Spēļu biznesa asociācija, Valsts darba inspekcija, Grifs AG, Eiropas Komisija u.c.

Hauska & Partner ir aktīvs biedrs Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijā (LSAKA), Latvijas Biznesa konsultantu asociācijā (LBKA), Lielbritānijas Tirdzniecības kamerā Latvijā (LTKL), kā arī ir pārstāvēts Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK) un Latvijas Asociācijā sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP). Visi Hauska & Partner uzņēmumi ir pievienojušies ANO Globālajam līgumam un kopš 2005. gada izdod pārskatus par korporatīvās atbildības progresu saskaņā ar Global Reporting Iniciative vadlīnijām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Sabiedriskās attiecības; Hauska & Partner; Korporatīvā sociālā atbildība;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv