Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

I/c Olimpia iepriecinās bērnu nama bērnus

Publicēts 2009-11-27 00:49:03

Samazināt palielināt tekstu

26.11.2009

Šo sestdien, 28. novembrī no 11:00 iepirkšanās centrā “Olimpia” viesosies bērni no bērnu nama „Vita”’, lai kopīgi ar olimpiešiem un citiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem gatavotu Ziemassvētku rotājumus un piedalītos dažādās aktivitātēs.

Bērnu nams „Vita” sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Šobrīd „Vitā” uzturas 48 bērni vecumā no 5 līdz 20 gadiem. 28. novembrī bērni no šī bērnu nama viesosies iepirkšanās centrā „Olimpia”, lai kopā ar Latvijas olimpiskās vienības pārstāvjiem – pludmales volejbolistiem Mārtiņu Pļaviņu, Ingūnu Minusu un Inesi Jursoni, sabiedrībā populāriem cilvēkiem – spēkavīru Aivaru Visocki, režisoru Miku Ozoloņu, šova Latvijas princese finālisti Madaru Grīnbergu, TV seju Robertu Klimoviču un citiem Latvijā atpazīstamiem cilvēkiem veidotu Ziemassvētku rotas savām rokām un piedalītos citās jaukās aktivitātēs. Pasākumā piedalīsies arī RTU studentu parlamenta pārstāvji un mākslinieki no „H-Made in LV” i/c “Olimpia” mākslinieku tirdziņa. Jaukus pārsteigumus bērniem nodrošinās arī vairāki i/c “Olimpia” veikali – “KristiAna”, “ZB Shoes”, “Rimi”, “Trodeks”, “Kebabs FIX” un “Lelle”.

„Ņemot vērā, ka tuvojas Adventes laiks, nolēmām, ka būtu īstais brīdis iepriecināt mazos bērnus, kas bērnu namos gaida, kad par viņiem parūpēsies kāda audžu ģimene. Tāpēc aicinājām viņus piebiedroties i/c “Olimpia” rotāšanā, ar mākslinieku palīdzību iemācot darināt svētku dekorācijas, pie reizes dodot viņiem iespēju iepazīties ar sportistiem, mūziķiem, slavenībām, kas varētu iedvesmot bērnus tiekties pēc sasniegumiem turpmākajā dzīvē. Ar šo pasākumu centīsimies arī pārējo sabiedrību pamudināt vairāk aizdomāties par palīdzību šādā situācijā nonākušiem mazajiem cilvēciņiem. Jāpiebilst, ka vēlāk rotājumi un fotogrāfijas no pasākuma būs apskatāmas visiem iepirkšanās centra apmeklētājiem, un cerams arī tas iedvesmos viņus pašus izdarīt ko labu saviem līdzcilvēkiem šajā pirmssvētku laikā,” norāda i/c „Olimpia” direktore Kristīne Kupenko.

Jau nedēļas sākumā iepirkšanās centra “Olimpia” otrajā stāvā, mākslinieku tirdziņā “H-Made in LV” tika uzstādīta egle zem kuras ikviens var nolikt dāvanas bērnu nama bērniem. Dāvanas var nest līdz pat Ziemassvētkiem, bet i/c “Olimpia” parūpēsies, lai tās atrastu savus jaunos īpašniekus.

Mediju pārstāvjiem – aicinām Jūs ierasties uz pasākumu 13:00 i/c Olimpia otrajā stāvā, kur Jums būs iespēja parunāt gan ar Bērnu nama pārstāvjiem par aktuālajām sociālajām problēmām, gan satikt i/c “Olimpia” direktori, sportistus, slavenības un, protams, pašus bērnus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv