Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Iedzīvotāji aicināti piedalīties Latvijas armijas 90. gadadienai veltītajā foto konkursā un Latvijas armijas vēstures fotoalbuma veidošanā

Publicēts 2009-08-20 14:47:34

Samazināt palielināt tekstu

17.08.2009

Aizsardzības ministrija (AM) un Nacionālie bruņotie spēki (NBS) Latvijas armijas 90.gadadienas svinību ietvaros izsludina foto konkursu „Drošības faktors”.

Foto konkursa mērķis ir rosināt Latvijas iedzīvotājus atspoguļot fotogrāfijās savu redzējumu par valsts drošību un aizsardzību.

Konkurss norisināsies Latvijas armijas 90.gadadienas mājas lapā www.la90.lv no šā gada 17.augusta līdz 20.oktobrim.

Foto konkursa uzvarētāji, kuri iegūs nomināciju „Labākais fotogrāfs – LA90 Goda vēstnesis” un balvas, tiks noteikti interneta balsojumā un konkursa žūrijas vērtējumā.

Līdztekus foto konkursam Latvijas iedzīvotāji aicināti piedalīties Latvijas armijas vēstures fotoalbuma veidošanā, iesūtot vēsturisku mirkļu fotogrāfijas publicēšanai www.la90.lv.

Interneta fotoalbums tiks veidots par diviem nozīmīgiem laika posmiem Latvijas armijas vēsturē:

Latvijas armija 1918 – 1940, iekļaujot fotogrāfijas par Latvijas armijas karavīriem, kuri cīnījās par valstiskās neatkarības nosargāšanu, militāro dienestu un militārajām tradīcijām pirmās Latvijas brīvvalsts laikā.

NBS 1991 – 2004, iekļaujot fotogrāfijas, kas raksturo Latvijas armijas atjaunošanu pēc valstiskās neatkarības atgūšanas, vēsturiski nozīmīgus notikumus līdz pat 2009. gadam, kas līdz ar iestāšanos NATO uzsāk jaunu posmu Latvijas armijas vēsturē.

Aktīvākos fotoalbuma veidošanas dalībniekus gaida piemiņas veltes no AM un NBS.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv