Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Iepriekšējā vadība pārņem Dienu un Dienas Biznesu

Publicēts 2009-07-05 13:46:55

Samazināt palielināt tekstu

03.07.2009

Kompānija Nedela S.A., kuru vada Aleksandrs Tralmaks, agrākais laikraksta Diena vadītājs un kompānijas Catella Corporate Finance Baltijā vadošais partneris, pārņem no Bonnier Business Press Latvijas mēdiju grupu AS Diena un Latvijas biznesa laikrakstu Dienas Bizness.

Vienošanās tika parakstīta šodien Rīgā. Kompānija Catella Corporate Finance bija šī darījuma konsultants un nodrošināja finansējuma piesaisti. Agrākais Bonnier avīžu valdes loceklis John Hedberg palīdzēja un piedalījās darījuma norisē.

“Kompānija Nedela S.A. izteica mums piedāvājumu kas bija gan izdevīgs, gan mums pieņemams. Šis darījums ļaus tālāk nostiprināt Bonnier Business Press pozīcijas mūsu prioritārajos tirgos kā Skandināvija, Krievija, Igaunija, Lietuva, Polija, Bulgārija un Slovēnija,” saka Casten Almqvist, Bonnier Business Press valdes priekšsēdētājs.

“Mēs esam ļoti priecīgi par šo panākto vienošanos ar Bonnier Business Press. Esam parakstījuši līgumu, kurā pilnībā apņemamies saglabāt un nodrošināt netkarīgās žurnālistikas un vārda brīvības tradīcijas, kas līdz šim ir bijušas gan laikraksta Diena , gan Dienas Biznesa pamatvērtības,” saka Aleksandrs Tralmaks.

“Pircēji ļoti labi pazīst abas kompānijas. Aleksandrs Tralmaks iepriekš strādājia kā laikraksta Diena vadītājs. Arīdzan jaunā uzņēmuma valdes loceklis , John Hedberg, ilgstoši strādājis kā augstākā līmeņa vadītājs Bonnier Avīžu grupā,” piebilst Casten Almqvist.

"Kompānija Nedela S.A. vēlas investēt tālākā uzņēmumu attīstībā ", saka Aleksandrs Tralmaks. " Tuvākajā laikā nav paredzētas nekādas būtiskas izmaiņas abu izdevumu darbā, jo iepriekšējie īpašnieki jau paveikuši ļoti daudz izmaiņu, lai uzņēmumi spētu veiksmīgi strādāt esošajā ekonomiskajā situācijā. Ilgtermiņā , mēs vēlamies likt speciālu uzsvaru abu izdevumu attīstībai interneta vidē."

Fakti

Laikraksts Diena savu darbību sāka 1990. gadā un vienmēr ir bijis demokrātijas un preses vārda brīvības priekšpostenis Latvijā. Šodien, AS Diena ir Latvijas lielāka mēdiju grupa. AS Diena izdod nacionālos un reģionālos laikrakstus; kā lielākais minams rīta laikraksts Diena, bezmaksas avīze 5 min, kā arī žurnālus un grāmatas. Grupa nodrošina arī tipogrāfijas un piegādes pakalpojumus.

Dienas Bizness ir Latvijas lielākais biznesa laikraksts, kas piedāvā ikdienas lietišķo informāciju un jaunumus par notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē, tendences un biznesa veiksmes stāstus. Aktuālāko lietišķo informāciju Dienas Bizness piedāvā saviem lasītājiem divos ziņu portālos – db.lv un rus.db.lv. Dienas Bizness arī rīko lietišķās konferences un izdod profesionālās rokasgrāmatas lietišķām vajadzībām.

Kompānija Nedela S.A. pilnībā ( 100% ) pieder Aleksandram Tralmakam (agrākajam laikraksta Diena vadītājam un Kompānijas Catella Corporate Finance vadošajam partnerim Baltijā) un tās finansējums 100% nāk no LFS (Luxembourg Financial Services). LFS ir nodibinājuši un tā pieder turīgu Igauņu uzņēmēju grupai. To vada Kalle Norberg, kurš arī viens no LFS dibinātājiem.

Bonnier Business Press (BBP) is daļa no Bonnier izdevniecības. BBP izdod drukātus dienas izdevumus, nedēļas izdevumus, rokasgrāmatas un žurnālus, organizē lietišķas konferences un uztur virkni biznesa ziņu portālu. BBP darbība norit 11 valstīs Skadināvijā un Centrālajā un Austrumeiropā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Nedela S.A.; Bonnier Business Press; Diena, AS; Aleksandrs Tralmaks; Dienas Bizness;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv