Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Ikšķilē notiek pirmais Vides mākslas festivāls

Publicēts 2009-08-11 12:38:13

Samazināt palielināt tekstu

Līdz 16.augustam Ikšķilē norisināsies pirmais Vides mākslas festivāls. Tā galvenā norises vieta būs Daugavmala, savrupmāju ciemats “Zaļās salas”, kur dabas vidē paredzēta plaša ārtelpas mākslas darbu izstāde, kurā piedalīsies Latvijā pazīstami tēlnieki, keramiķi, dizaineri, LMA studenti un Latvijas mākslas skolu audzēkņi.

Festivāls iecerēts kā ikgadējs pasākums, kas ļautu iepazīties ar aktualitātēm un jaunākajiem projektiem vides mākslas jomā. Savukārt ciemata četrās ēkās būs aplūkojama Latvijā līdz šim plašākā ainavu arhitektu un dārzu veidotāju realizēto projektu metu, ideju skiču, maketu, vides mākslas objektu un instalāciju ekspozīcija.

No 10. līdz 15. augustam pie Ikšķiles domes ēkas Strēlnieku ielā 10, LMA Keramikas katedras vadītāja profesora Daiņa Lesiņa vadībā tiks veidota keramikas ugunsskulptūra. 15. augusts kļūs par kulminācijas dienu, kad festivāla norises saplūdīs ar ikgadējiem pilsētas svētkiem. Vakarā paredzēta svinīga ugunsskulptūras atvēršana un uguņošana.

Vides mākslas festivāla idejas autori ir biedrība “Zaļās salas”, rīkotāji – Ikšķiles novada dome, biedrība “Zaļās salas”. Plašāka informācija par festivāla norisi www.zalassalas.lv

www.rpr.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kultūras festivāls; Mākslas festivāls; Zaļās salas; Ugunsskulptūras;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv