Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

ImproRoka Fināls ir klāt!

Publicēts 2009-11-26 21:40:14

Samazināt palielināt tekstu

Muzikālais klubs „Kabata” aicina 27. novembrī plkst. 21:00 būt par lieciniekiem konkursa ,,ImproRoks” finālam, kurā par galveno balvu- video klipu- savā starpā cīnīsies 5 jaunas, enerģiski un muzikāli spēcīgas grupas.

Muzikālā kluba „Kabata” solītais pārsteigums- iepriekšējo nedēļu žūrijas izvirzītājām grupām finālā izvirzīt arī savu simpātiju - grupu Medieval Child, kā rezultātā, 27.novenbra piecinieks ir  WakeNC, Peec Lietus, A day without break, Man-Hu un Medieval Child.

Lai novērtētu grupu profesionalitāti, spēju uzstāties un uzrunāt publiku, žūriju pārstāvēs trīs izcili,  talantīgi un kompetenti Latvijas mūziķi – Uldis Marhilēvičs, Mārtiņš Freimanis un Pits Andersons.

Kā jau tas ImproRokā ierasts, katra  grupa izpildīs trīs savas dziesmas. Atšķirībā no citām reizēm, grupām ir jāsagatavo mājas darbs- atskaņot latviešu tautas dziesmu savā īpašajā skanējumā. Kas tā būs par tautas dziesmu un kā grupas būs izpildījušas savu mājas uzdevumu, varēsiet uzzināt piektdienas vakarā.

Finālā atbalstītāji ir sagatavojuši gan grupām gan pasākuma apmeklētājiem garšīgus pārsteigumus. Alus darītava „Bauskas alus” pasniegs sava uzņēmuma simpātijas balvu kādai no fināla grupām, kā arī, apmeklētājiem būs iespēja iegūt kādu balvu no „Rokstar” un SIA „Pērnes L” produkcijas, pareizi atbildot uz konkursa jautājumiem.

Pēc rezultātu paziņošanas par turpmākā vakara pozitīvo noskaņojumu rūpēsies Mārtiņš Freimanis un grupa LIVIDO.

Uzrādot studentu apliecību studentiem ieeja ir bez maksas, kā arī daiļā dzimuma pārstāvēm ieeja ir brīva!

Konkursu atbalsta enerģijas dzēriens „Rockstar” , SIA „Pērnes L” „Bauskas alus”, „Bemberi” un informatīvie atbalstītāji Latviešu radio un www.viriesi.lv.

Sīkāka informācija atrodama mājas lapā www.improroks.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv