Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Improvizācija, roks un jaunās zvaigznes vienuviet

Publicēts 2009-10-13 13:08:20

Samazināt palielināt tekstu

12.10.2009

Muzikālais klubs „Kabata” aicina piedalīties jauno grupu konkursā ImproRoks, tās grupas, kas pavisam nesen ir uzsākušas karjeru, bet vēlas sasniegt jaunus un jaunus izaicinājumus. Pieteikšanās konkursam notiek no 12. līdz 22. oktobrim.

„ImproRoks  tā ir iespēja ne tikai parādīt savus muzikālos talantus, bet arī  gūt profesionālo izaugsmi. Tāpēc ikviena jauna grupa vai muzikālā apvienība, kas spēj ne tikai paši spēlēt savus orģināldarbus, bet izprot arī improvizācijas spēli un uzdrošinās dot savu skanējumu, kādai no Latvijas rokklasikas dziesmām, tiek aicinātas uzsākt muzikālo cīņu un noslēgumā iegūt galveno balvu – savu video klipu, ” pauž ImproRoks projekta vadītāja Elīna Simsone.

Konkurss notiks četros raundos, katru piekdienas vakaru no 30. oktobra savā starpā sacentīsies 3 grupas, spēlējot  trīs savas dziesmas un vienu ko izlozēs pasākuma laikā, bet jau 27. novembrī labāko jauno grupu četrinieks, kas sevi ir parādījušas pusfinālos uzāks galveno cīņu par savu video klipu.  Konkursa laikā, tiks vērtēta ne tikai jauno grupu muzikālā kvalitāte, bet arī spēja improvizēt, radoši domāt, parādīt sevi kā personības. Šī pasākuma norises laikā ir  paredzētas arī papildus balvas un pārsteigumi ne tikai grupām, bet arī labākajiem atbalstītājiem.

Pieteiksānās kārtība. Grupām ir jāaizpilda pieteikšanās anketa www.improroks.lv un jāsagatavo trīs dziesmas (mēģinājuma vai koncerta ieraksts mp3 formātā jānosūta uz  e-pastu [email protected] vai CD formātā jāaiznes uz mūzikas klubu „Kabata” Peldu ielā 19. Grupas, kas tiks izvirzītas konkursa pirmajai kārtai tiks paziņotas 26. oktobrī un tiks publicētas konkursa oficiālajā mājas lapā www.improroks.lv.

Konkursu atbalsta enerģijas dzēriens „Rockstar” , SIA „Pērnes L” un informatīvais atbalstītājs www.viriesi.lv.

Konkursa nolikums un pieteikšanās kārtība ir atrodama mājas lapā www.improroks.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv