Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Informēs par Latvijas Nacionālā teātra Vasaras festivālu Jaunmoku pilī

Publicēts 2007-03-26 09:50:01

Samazināt palielināt tekstu

Trešdien, 28. martā, plkst. 14.00 Jaunmoku pilī notiks preses konference, kurā informēs par Latvijas Nacionālā teātra Vasaras festivālu Jaunmoku pilī, kas notiks 2007. gada 11. augustā.

Preses konferencē piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, režisori Edmunds Freibergs un Voldemārs Šoriņš, festivāla producente Ilona Matvejeva, Jaunmoku pils direktore Gunta Laursone, Tukuma pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, Tukuma rajona padomes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons, Tumes pagasta priekšsēdētājs Arvīds Driķis, Dailes teātra direktors Aivars Līnis un Nacionālā teātra aktieri.

Gleznainajos Kurzemes pakalnos, Rīgas - Ventspils autoceļa malā, 70 km no Rīgas, atrodas Jaunmoku pils. Pils celta 1901.gadā pēc Vilhelma Bokslafa projekta Rīgas mēram Georgam Armitstedam kā medību pils. Muižas ansamblis tagadējā izskatā veidojies īsā laikā,mainoties vairākiem īpašniekiem, taču saglabājot arhitekta V. Bokslafa koncepciju - radīt šo saimniecības un atpūtas kompleksu kā Hanzas pilsētu gotikas iespaidu sintēzi.

Latvijas Nacionālā teātra vasaras festivāls Jaunmoku pilī iecerēts kā notikums, kas paredzēts visplašākajai auditorijai un piemērots visdažādākajām gaumēm un interesēm. Atšķirībā no teātra viesizrādēm, kas orientētas uz konkrētās izrādes mērķauditoriju, festivālā teātris atklāsies visās iespējamās tā izpausmes formās. Būtiski, ka festivāls būs pasākums visai ģimenei ar plašu norišu klāstu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Festivāls top sadarbībā ar AS "Latvijas Valsts meži".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Nacionālais teātris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv