Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Integrācijas sekretariāts būtiski pārveidojis mājas lapu

Publicēts 2007-06-15 12:16:18

Samazināt palielināt tekstu

Lai pilnveidotu sabiedrībai pieejamo informāciju par integrācijas jautājumiem, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts ir izveidojis jaunu interneta mājas lapu. Tā apmeklētājiem ir pieejama no šodienas, 15.jūnija, plkst. 12.00. Mājas lapas adrese ir saglabājusies līdzšinējā – www.integracija.gov.lv.

"Sekretariāta jaunā mājas lapa ir daudz strukturētāka, informatīvāka, un vieglāk uztveramāka. Mūsu vēlme ir, lai ikviens interesents, apmeklējot šo mājas lapu, iepazītos ar Sekretariāta kompetencē esošajām darbības jomām un viegli atrastu nepieciešamo informāciju," saka īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns.

Jauno mājas lapu veido 6 galvenie informācijas bloki:
Sekretariāts;
Aktualitātes;
Darbības jomas;
Atbalsts NVO;
Eiropas Savienība;
Saites.

Tāpat mājas lapā ir Foto galerija, kurā ir fotouzņēmumi no Sekretariāta atvērto durvju dienas, kā arī no Vienādu iespēju dienas pasākumiem. Mājas lapā ir iespēja pieteikties arī uz jaunumiem un izteikt savu viedokli Viesu grāmatā.

Šobrīd Sekretariāta jaunā mājas lapa ir pieejama latviešu valodā, bet drīzumā plānots uzsākt darbu arī pie krievu un angļu valodas versijām.

Jaunās mājas lapas dizainu izstrādāja Valsts informācijas tīkla aģentūra.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Oskars Kastēns; Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts; http://www.integracija.gov.lv;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv