Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Interaktīvākā un modernākā mājas lapa www.airport.lv

Publicēts 2007-03-28 10:32:01

Samazināt palielināt tekstu

2007. gada 28. marts, Rīga
Informāciju sagatavoja reklāmas un komunikācijas aģentūra "Airport"

22.martā Rīgas Cirka telpās norisinājās otrais "Latvian Art Directors Club" (LADC) rīkotais radošās izcilības festivāls "ADWARDS".

Festivālam iesniegtos darbus izvērtēja starptautiska žūrija, kura apvienoja radošo industriju profesionāļus no visas pasaules, tika izlemts, ka no 40 izvērtējamajām kategorijām tikai 15 darbi ir pelnījuši "ADWARDS" sudraba un zelta ordeņus!

Kategorijā INTERAKTĪVAIS DIZAINS sudraba ordeni ieguva "E950" par darbu www.airport.lv, ko pasūtīja reklāmas aģentūra "Airport". Zelta ordeni šajā sadaļā netika piešķirti.

"Airport" mājas lapa tika izstrādāta, liekot kopā pašas aģentūras radīto koncepciju un interneta dizaina speciālistu, "E950", zināšanas. Deviņus mēnešu izstrādes periodā, galvenais uzsvars tika likts uz kvalitāti, iegūstot pārliecinošu rezultātu. Aģentūras idejas tika realizētas ar atraktīviem interneta vides efektiem, ko pirmā brīdī mājas lapas apmeklētāji var arī nepamanīt. Interneta "racēji" atzīst, ka pavadījuši vairākas stundas šajā lapā, kamēr atklājuši visas "fīčas".

Bez savdabīgā dizaina, jāuzsver lapas izstrādes tehnoloģija, kas Latvijā pagaidām nav plaši izplatīta – programmas "Flash" jaunākā versija. Mājas lapas būtiskākā priekšrocība ir vizuālā izpildījuma dinamika, proti, dizaina elementu kustīgums ir maksimāli pietuvināts reālām kustībām. Iespējams attēlot, piemēram, kā satumst telpa, kā atlec bumba, kā grozās un mainās krāsu prožektoru gaismas utt. – visas dizaina iespējas, protams, nav iespējams aprakstīt, jo tās ir neierobežotas. Atliek vienīgi uzburt dizaina vīziju, un prasmīgi tehnoloģijas pārzinātāji radīs vēlamo efektu interneta vidē.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.





Atslēgvārdi: Reklāmas aģentūra Airport;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv