Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Interneta mārketinga izdevums „The Onliner” iznāk jaunā kvalitātē

Publicēts 2009-06-30 09:24:04

Samazināt palielināt tekstu

Līdz ar divdesmitā – jubilejas numura iznākšanu specializētais interneta mārketinga izdevums „The Onliner” pāriet jaunā saturiskajā un vizuālajā kvalitātē, šādā veidā sperot platu soli tuvāk lasītājiem. Atjauninātā versija piedāvā sekot jaunākajiem „The Onliner” rakstiem ne tikai ar e-pasta, uzlabotas RSS plūsmas un populārā čivināšanas portāla „Twitter” palīdzību, bet arī ļauj veidot diskusijas pie konkrētajiem rakstiem.

„Uzlabojot „The Onliner”, mūsu pamatuzdevums bija atsvaidzināt dizainu un padarīt ērtāku izdevuma lietošanu, kas raksturotu tā kvalitatīvās izmaiņas līdz ar interneta mārketinga kompānijas „Progression” izveidi, kura tagad pārņem „The Onliner” veidošanu un publicēšanu. Atjaunotais izdevums ir mūsu radošais garadarbs, ar ko mēs ļoti lepojamies un ticam, ka izglītojošie raksti palīdzēs veicināt kvalitatīvas interneta mārketinga vides veidošanos Latvijā. Kopš 2007. gada ir vēl vairāk aktualizējusies sociālās integrācijas loma internetā, tādēļ mēs „The Onliner” izveidojām acij tīkamāku un lasītājiem pieejamāku ar RSS un „Twitter” čivināšanas palīdzību. Esam arī padomājuši par iespējām lasītājiem gūt un dalīties ar šo informāciju, ievietojot to sociālajos portālos „digg.com”, „del.icio.us” un „draugiem.lv”. Mums kā „The Onliner” izdevējiem ir īpaši svarīgi zināt, kā varam lasītājiem palīdzēt ikdienā sasniegt jaunas interneta mārketinga virsotnes,” tā izdevuma aktualizāciju skaidro Andrejs Sergejevs, „The Onliner” redaktors un „Progression” direktors.

Pie jaunievedumiem jāmin uzlabotā funkcionalitāte, kas ļauj „The Onliner” lasītājiem vieglāk orientēties saturā un ātrak atrast sev interesējošo informāciju, kā arī ir izviedotas kategorijas ērtākai rakstu pārlūkošanai – pie katra no tiem ir norādīti arī līdzīgie raksti, lai ērtāk iegūtu papildu informāciju par konkrēto interesējošo tēmu.

Līdz ar pirmo izdevumu 2007. gada oktobrī specializētais interneta mārketinga izdevums „The Onliner”, kurš sniedz kvalitatīvu un praktiski pielietojamu informāciju par interneta mārketingu, ir pieejams vietnē www.theonliner.lv, šajā laikā iegūstot vairāk kā 1000 pastāvīgos lasītājus, kas rakstus lasa ar RSS barotnes starpniecību vai ir reģistrējušies izdevuma regulārai saņemšanai vienu reizi mēnesī savā e-pastā.

Kvalitāte un praktiskā pielietojamība ir „The Onliner” atslēgas vārdi, jo izdevuma redakcija rūpīgi izvēlas materiālus un tēmas rakstiem, piedomājot par to satura kvalitāti un aktualitāti ilgtermiņā, tādā veidā veicinot dziļāku izpratni par apskatītajām tēmām un iezīmējot to ilglaicību komunikācijas instrumentu klāstā. Zīmīga ir arī izvairīšanās no reklāmas laukumu pielietošanas, kas ļauj radīt brīvu vidi no uzmanību novērsošiem apstākļiem.

 „The Onliner” izdevējs ir „Progression” – „Forticom Grupas” interneta mārketinga kompānija, kas uzņēmumiem Baltijā nodrošina efektīvu komunikāciju ar krievvalodīgo auditoriju, izmantojot „Forticom Grupas” vadošos lokālos sociālos tīklus Centrāleiropā, Austrumeiropā un Krievijā – „one.lv”, „odnoklassniki.ru”, „videogaga.lv”, „one.lt”, „videogaga.lt”, „nasza-klasa.pl”, kuros ir vairāk nekā 55 miljoni reģistrēto lietotāju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Andrejs Sergejevs; The Onliner; Progression; Interneta mārketings;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv