Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Ir izveidotas pirmās skices jaunajam jaunsarga formas tērpam

Publicēts 2008-01-25 10:39:45

Samazināt palielināt tekstu

23. un 24.jaunvārī 13 brīvprātīgi pieteikušies jaunsargi no Maltas, Līvāniem, Gaujienas, Alūksnes un Rīgas sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes pārstāvjiem, strādājot darba grupā izveidoja pirmās skices jaunajam jaunsarga formas tērpam, kuru būs paredzēts valkāt svinīgos brīžos.

Pirmajā dienā darba grupa iepazinās ar audumu veidiem un to īpašībām, kā arī formas tērpu izveides vēsturi Latvijā un pasaulē. Savukārt otrajā dienā tika izstrādātas vairākas skices iespējamajam jaunsarga formas tērpam. Plānots, ka jaunais jaunsarga formas tērps sastāvēs no krekla, biksēm un galvassegas.

Izstrādātās skices tiks prezentētas Jaunsardzes padomē, kur paredzēts izvirzīt vienu skici tālākai realizācijai.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv