Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

Ir uzsākti pasākumi projekta „Ķemeru parka ar parka arhitektūru rekonstrukcija un renovācija” īstenošanai

Publicēts 2009-06-19 15:39:01

Samazināt palielināt tekstu

„Projekta ietvaros ir noslēgušies iepirkumi par informatīvo stendu izvietošanu vizuālās identitātes nodrošināšanai parka teritorijā, un tuvākajā laikā tie tiks uzstādīti, tāpat ir noslēgušies iepirkumi par projekta grāmatvedības pakalpojumu un finanšu vadītāja pakalpojumu nodrošināšanu. Ir izsludināti divi iepirkumi par projekta vadības pakalpojumu nodrošināšanu un tehniskā projekta izstrādāšanu Ķemeru parka ar parka arhitektūru rekonstrukcijai un renovācijai,” informē Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītāja Gunta Ušpele.

Atgādinām, ka Jūrmalas pilsētas dome 2009.gada 17.martā ir noslēgusi līgumu ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Ķemeru parka ar parka arhitektūru rekonstrukcija un renovācija” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Projekta ietvaros Ķemeru kūrorta parka teritorijā 9,3 ha platībā ir ieplānots rekonstruēt un renovēt tiltiņus, paviljonu – rotondu, kas atrodas uz Mīlestības saliņas, renovēt ūdenstorni un ierīkot tajā skatu torni, uzstādīt laistīšanas sistēmas, bērnu rotaļu laukumu, rekonstruēt sabiedrisko tualeti, veikt apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus visā parka teritorijā, uzstādīt informācijas zīmes un kartes un īstenot dažādus mārketinga pasākumus.

Kopējās projekta izmaksas ir 3 343 784,28 lati, no kuriem Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansējums būs 2643792,76 lati (79,04%), bet Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 699 991,52 lati.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv