Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

IZM 2007.gada balvai aicina pieteikt izcilus izglītības un zinātnes darbiniekus

Publicēts 2007-05-14 12:44:41

Samazināt palielināt tekstu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz 2007.gada 11.jūnijam aicina iesniegt ierosinājumus apbalvot izcilus izglītības un zinātnes darbiniekus. Balva ir dibināta, lai izteiktu IZM atzinību izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, stiprinātu pedagogu prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

IZM balvu - Goda diplomu un naudas prēmiju 500 latu apmērā piešķirs par veiksmīgu un radošu darbu izglītības sistēmas pilnveidē, bērnu, jauniešu vai pieaugušo izglītībā, par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību vispārējā, profesionālajā vai augstākajā izglītībā, par ieguldījumu bērnu un jauniešu pilsoniskajā audzināšanā, kultūrvēsturisku tradīciju saglabāšanā un skolēnu pētnieciskās darbības veicināšanā, par pašaizliedzību un cilvēcību darbā un attieksmē pret skolēniem, par ieguldījumu jauno zinātnieku audzināšanā.

Motivētu ierosinājumu un tam pievienotu informatīvo materiālu par balvas piešķiršanai izvirzīto kandidātu šogad var iesniegt pilsētu vai rajonu izglītības pārvaldes, Augstākās izglītības padome, Rektoru padome, izglītības un zinātnes ministrs, Latvijas izglītības vadītāju apvienība, Profesionālās izglītības iestāžu direktoru padome, Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība un normatīvo aktu noteiktajā kārtībā reģistrētas biedrības un nodibinājumi.

Iesniegtos ierosinājumus izskatīs un lēmumu par balvas piešķiršanu 30 izcilajiem izglītības un zinātnes darbiniekiem pieņems izglītības un zinātnes ministra izveidota izglītības un zinātnes darbinieku apbalvošanas komisija mēneša laikā pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2007.gada oktobrī

Ar IZM balvas 2007.gada nolikumu un kārtību iespējams iepazīties IZM mājas lapā: http://www.izm.gov.lv/default.aspx?tabID=1&lang=1&id=1838

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv