Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Izsludina konkursu par saukli Valmieras portāla vides sadaļai

Publicēts 2007-04-10 12:08:41

Samazināt palielināt tekstu

Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar "Latvijas Zaļo punktu" un "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju" ("ZAAO") izsludina konkursu "Sauklis pilsētas portāla sadaļai – Vide", lai popularizēt pilsētas portāla www.valmiera.lv sadaļu Vide.

Konkursā aicināti piedalīties visi Valmieras iedzīvotāji, jo dalībnieku skaits ir neierobežots. Taču ikviens var iesniegt ne vairāk kā trīs priekšlikumus. Pieteikumus konkursam brīvā formā var sūtīt elektroniski [email protected] vai Lāčplēša ielā 2, Valmierā, kā arī faksa veidā: 42 07125 ar norādi " Konkursam – VIDE" līdz 20.04.2007.. Iesūtītos saukļa priekšlikumus izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības, "ZAAO" un "Latvijas Zaļā punkta" pārstāvji. Veiksmīgākais piedāvājums tiks izmantots kā vides sadaļas sauklis, tā autors saņems galveno balvu, kā arī tiks piešķirtas divas veicināšanas balvas.

Jāpiebilst, ka, pilnveidojot vides sadaļu, tajā nākotnē tiks ieviesti vairāki jauninājumi, noderīgi pilsētas iedzīvotājiem. Galvenokārt būs informācija, saistīta ar vides aizsardzību un atkritumu šķirošanas iespējām ikdienā, kā arī būs iespējams sekot līdzi "Latvijas Zaļā punkta" un "ZAAO" organizētajām akcijām, "Latvijas Zaļā punkta" skolu projektu aktivitātēm un jaunākajai informācijai par vides jautājumiem.

Pēc saukļa konkursa regulāri tiks rīkoti arī citi. Tiks organizētas arī dažādas vides akcijas un citas aktivitātes.

KONKURSA "Sauklis pilsētas portāla sadaļai - Vide" NOLIKUMS

MĒRĶIS

Popularizēt portālu www.valmiera.lv, tā sadaļu VIDE un piesaistīt portālam papildus auditoriju.

ORGANIZATORI

Latvijas Zaļais punkts, Valmieras pilsētas pašvaldība un Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija.

MĒŖKAUDITORIJA UN DALĪBNIEKI

Valmieras pilsētas iedzīvotāji. Konkursā var piedalīties neierobežots dalībnieku skaits, katrs var iesniegt ne vairāk kā trīs priekšlikumus.

KONKURSA PERIODS

10.04.2007.- 20.04.2007.

KONKURSA APRAKSTS

Lai piedalītos konkursā, priekšlikums pilsētas mājas lapas Vides sadaļas sauklim, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kontakttālruni, konkursa termiņā jānosūta uz elektroniskā pasta adresi [email protected].

Iesūtītos saukļa priekšlikumus pēc konkursa perioda beigām izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības, atkritumu apsaimniekošanas organizācijas "ZAAO" un Latvijas Zaļā punkta pārstāvji.

Veiksmīgākais priekšlikums tiks izmantots kā Vides sadaļas sauklis un tā autors saņems galveno balvu. Tiks piešķirtas arī divas veicināšanas balvas.

Laureātus suminās 2007.gada maijā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv