Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Izveidota darba grupa "Tautiešu mēnesim 2008"

Publicēts 2007-09-25 00:15:35

Samazināt palielināt tekstu

Lai nodrošinātu Valsts programmas "Latviešu diasporas atbalsta programma 2004. – 2009.gadam" ietvaros organizētā pasākumu cikla "Tautiešu mēnesis 2008" īstenošanu, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts izveidojis darba grupu.

Darba grupu vada Sekretariāta vadītāja Inga Liepa. Tās sastāvā ir pārstāvji no Sekretariāta un no Pasaules Brīvo Latviešu Apvienības.

"Tautiešu mēnesi rīkojam, lai veicinātu ārzemēs dzīvojošo latviešu piederības sajūtu etniskajai dzimtenei, attīstītu informācijas apmaiņu, nodrošinātu dialogu ar ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem un sekmētu viņu iesaistīšanos Latvijā notiekošajos procesos. Tautiešu mēnesis notiks otro reizi, to plānojam organizēt nākamā gada jūlijā, kad notiek arī XXIV Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki," saka īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns.

Šobrīd darba grupa uzsāk darbu pie Tautiešu mēneša programmas, lai tā būtu pēc iespējas daudzpusīgāka un interesantāka. Tautiešu mēneša ietvaros plānota konferences, semināri, tikšanās, izklaides pasākumu programma, kas būs saistoša visām vecuma grupām.

Tautiešu mēneša vadmotīvs būs Latvijas Republikas 90 gadu jubileja.

2006. gadā Sekretariāts organizēja pirmo Tautiešu mēnesi, kas guva lielu tautiešu atzinību. Tā laikā notika dažādi pasākumi - bērnu zīmējumu un jauniešu domrakstu konkurss "Ceļš uz mājām - tuvs vai tāls?...", pasaules latviešu jauniešu konference "Mēs - latvieši pasaulē", sabiedrisko organizāciju vadītāju forums "Etnoss. Pasaule.Es." u.c.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Oskars Kastēns;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv