Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Izveidota Valmieras novada domes interneta mājaslapa

Publicēts 2009-10-03 19:12:06

Samazināt palielināt tekstu

02.10.2009

Izveidota Valmieras novada domes interneta mājaslapa www.valmierasnovads.lv

Mājaslapā ir apkopota informācija par novada domi un novadā ietilpstošajiem pagastiem,  tajā tiek ievietota informācija par jaunumiem un aktualitātēm novadā un domē. Mājaslapā ir atrodama svarīga un noderīga kontaktinformācija, kā arī informācija par domes nodaļu darbību, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem. Paredzēta arī sadaļa publiskajiem iepirkumiem, informācijai par projektiem un to gaitu, kā arī dažādām veidlapām, kas iedzīvotājiem atvieglos ziņojumu sagatavošanu.

Interneta mājaslapā var uzzināt informāciju par novada domes komisijām, komitejām un sēdēm, uzzināt pieņemtos lēmumus. Interesenti var iepazīties ar novada kultūras un sporta pasākumu kalendāru, informāciju par novada skolām un aktualitātēm izglītības sfērā, jo mājaslapā ir arī rajona padomes Skolu pārvaldes informatīvā sadaļa. Sadaļā “Foto galerija” būs iespēja aplūkot dažādu pasākumu atspoguļojumu fotogrāfijās. Sadaļas, kas vēl ir izstrādes stadijā, drīzumā tiks papildinātas un pilnveidotas. 

Lapā ievietota arī tūrisma informācija, kartes, apraksti par tūrisma objektiem un naktsmītņu pakalpojumiem, kā arī cita veida informācija, kas var noderēt gan novada iedzīvotājiem, gan viesiem un citiem interesentiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv