Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nodarbinātība

Jāsniedz informācija par paveikto „aplokšņu algu” maksāšanas gadījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī nelegālās nodarbinātības un nelegālās uzņēmējdarbības apkarošanā

Publicēts 2009-08-20 14:32:58

Samazināt palielināt tekstu

17.08.2009

17.augustā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis parakstījis rezolūciju Valsts ieņēmuma dienesta (VID) ģenerāldirektoram Dzintaram Jakānam un Valsts darba inspekcijas (VDI) direktorei Ritai Elcei, kurā uzdots līdz 2009.gada 21.augustam sniegt informāciju par 2009.gadā paveikto t.s. „aplokšņu algu” maksāšanas gadījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī nelegālās nodarbinātības un nelegālās uzņēmējdarbības apkarošanā, norādot, kādas aktivitātes ir veiktas, kādi ir to rezultāti un rezultatīvie rādītāji, kā arī informēt par turpmāk plānotajiem darbības veidiem un pasākumiem situācijas uzlabošanai.

Rezolūcijā norādīts, ka VID un VDI sākot ar 2009.gada septembri turpmāk katru mēnesi līdz mēneša beigām būs jāiesniedz Ministru prezidentam atskaiti par attiecīgajā mēnesī veiktajiem pasākumiem un to rezultātiem t.s. „aplokšņu algu” maksāšanas gadījumu atklāšanā un novēršanā, un nelegālās nodarbinātības un nelegālās uzņēmējdarbības apkarošanā. 

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valdis Dombrovskis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv