Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Jau nākamnedēļ Latvijā notiks starptautiskais investīciju forums

Publicēts 2009-11-09 19:03:20

Samazināt palielināt tekstu

05.11.2009

Jau nākamnedēļ Rīgā notiks starptautiskais investīciju forums, kura laikā investoriem būs unikāla iespēja tikties ar vieniem no veiksmīgākajiem finanšu jomas pārstāvjiem no Lielbritānijas, ASV, Šveices, Austrijas un Lihtenšteinas. Eksperti, ko uz Rīgu uzaicinājis foruma organizators kompānija Maximus Capital, dalīsies informācijā par aktuālām pasaules investīciju tirgus tendencēm un informēs par investīciju iespējām hedžfondos. "Foruma dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā darbojas katrs no pārstāvētajiem hedžfondiem, satikties un apmainīties viedokļiem ar starptautiskiem ekspertiem," uzsver Maximus Capital īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Zolotarevs. Investīciju forums notiks 12. novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.30 viesnīcā "Albert Hotel".

Profesionāliem investoriem dalība forumā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikumus vēl var sūtīt uz e-pastu [email protected], kā arī pieteikties www.maximuscapman.com.

Forumā piedalīsies starptautisku investīciju kompāniju vadošie stratēģi un ekonomisti: "Emergent Asset Management" no Lielbritānijas, "VARA Capital Managemenet, LLC" no ASV, "LCJ Investments" no Šveices, "FTC Capital" no Austrijas, "Qbasis Invest" no Lihtenšteinas, "MET Europa Fund" no Lielbritānijas. Šīs kompānijas pārstāv atšķirīgas investīciju stratēģijas, taču to vienojošais elements ir ievērojamā pozitīva pieredze darbībai starptautiskajos tirgos.

Investīciju foruma organizatori “Maximus Capital” ir neatkarīga investīciju kompānija, kas apvieno speciālistus ar ilgu starptautisku darba pieredzi. Kompānija nodarbojas ar privātā kapitāla pārvaldīšanu (trastu pārvaldīšana), brokeru pakalpojumiem finanšu tirgos, investīciju banku pakalpojumiem un tiešajām investīcijām. Maximus Capital partneru vidū ir pasaules lielākās un cienījamākās bankas un investīciju kompānijas: Barclays, UBS, Deutsche Bank, NORDEA, HSBC. Maximus Capital darbība ir licencēta saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām un atbilstoši MIFID (Markets in Financial Instruments Directive) standartiem.

Žurnālistus, kas vēlas apmeklēt forumu, akreditācijai lūdzam rakstīt uz e-pastu [email protected] vai zvanīt +371 25809161.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Maximus Capital;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv