Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Jaunā bezmaksas datorprogramma „MANA NAUDA” iegūst lielu popularitāti uzņēmēju vidū

Publicēts 2009-07-22 14:19:17

Samazināt palielināt tekstu

Finanšu un grāmatvedības konsultāciju uzņēmuma SIA „MANA NAUDA” izstrādātā bezmaksas datorprogramma, kas paredzēta rēķinu un pavadzīmju izrakstīšanai, viena mēneša laikā iegūst savu tūkstošo lietotāju.

„Programma tika izstrādāta ar mērķi palīdzēt Latvijas maziem un vidējiem uzņēmumiem kārtot finanšu dokumentāciju. Tās prezentācija notika tikai pirms mēneša un tagad tai ir jau vairāk kā tūkstotis lietotāju visā Latvijā”, ar gandarījumu par paveikto runā SIA „MANA NAUDA” tirgus speciālists Zigmārs Ronis.

„Uzņēmums mēnesī izraksta vidēji piecdesmit rēķinus. Līdz šim izmantojām pašu veidotu rēķinu formu Excel formātā, speciālas datorprogrammas pirkšana nebija plānota. Taču, uzzinot par iespēju bez maksas lejuplādēt jauno programmu, nolēmām izmēģināt. Jāsaka, ka esam apmierināti. Tagad rēķinu izrakstīšana aizņem mazāk laika un pats galvenais – tie atbilst visām VID prasībām. Programmu „MANA NAUDA” iesakām arī saviem sadarbības partneriem”, jautāts pēc atsauksmēs, saka SIA „Riforce” valdes priekšsēdētājs Ilvars Ruņģis.   

Par datorprogrammu „MANA NAUDA” – tā paredzēta rēķinu un pavadzīmju izrakstīšanai. Dokumenti šajā programmā tiek sastādīti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Programmas lietošana neprasa nekādas specifiskas datorzināšanas - to bez problēmām var lietot ikdienas MS Office datorlietotājs. Bez tam, rēķinus, pavadzīmes un izlietoto pavadzīmju numuru pārskatus var eksportēt Finansiālu datu apmaiņas vienotajā standartā FIDAVISTA, kas būtiski atvieglo uzņēmumu grāmatvežu darbu.
Datorprogrammu bez maksas var lejuplādēt: www.mananauda.lv

Par SIA „MANA NAUDA” – uzņēmums veiksmīgi darbojas kopš 2001. gada. Tā galvenie darbības virzieni ir grāmatvedības pakalpojumi un finanšu konsultācijas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: MANA NAUDA, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv