Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Jaunais Jūrmalas mērs – Raimonds Munkevics

Publicēts 2009-07-18 14:12:45

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 2009. gada 16. jūlijā, notika Jūrmalas pilsētas Domes jaunā sasaukuma pirmā sēde.

Domes sēdi vadīja Jūrmalas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivars Griķis . Atklājot  sēdi tika nolasīts administratīvās  tiesas lēmums noraidīt bijušo deputātu Ineses Aizstrautas, Jāņa Kuzina, Māra Mežapuķes un Ģirta Trenča iesniegumu par vēlēšanu likuma pārkāpumiem un atkārtotu vēlēšanu izsludināšanu.

Jaunās sēdes darba kārtības galvenais uzdevums bija Jūrmalas pilsētas Domes priekšsēdētāja ievēlēšana.

Pirms sēdes, kā potenciālie mēra kandidāti, tika minēti Raimonds Munkevics („Jūrmala- Mūsu Mājas”), Juris Visockis („Jaunais Laiks”) un Māris Dzenītis, kurš 14. jūlijā nāca klajā ar paziņojumu, ka pamet partiju „Jūrmala – Mūsu Mājas” un dotajā brīdī ir bez konkrētas partijas piederības.

Mēra kandidāta vēlēšanām tika izvirzīti divi kandidāti – Raimonds Munkevics („Jūrmala-Mūsu Mājas”) un Juris Visockis („Jaunais Laiks”). Bezpartejiskais deputāts Māris Dzenītis izvirzīja Romualdu Ražuku („Pilsoniskā Savienība”), bet Ražuka kungs savu kandidatūru atsauca.

Pēc mēra kandidātu apstiprināšanas tika izsludināts divdesmit minūšu pārtraukums, lai deputāti varētu apspriesties, apmeklēt tualetes telpas vai smēķētavu.

Kopumā, no piecpadsmit vēlēšanu biļeteniem derīgi bija četrpadsmit. Pēc balsu skaitīšanas ar 10 balsīm par Jūrmalas Domes jauno priekšsēdētāju tiek ievēlēts Raimonds Munkevics.

Raimonds Munkevics līdz šim jau ir pildījis Jūrmalas pilsētas priekšsēdētāja pienākumus 2007. un 2008. gadā un plašākai publikai kļuva pazīstams ar neviennozīmīgi vērtētiem iepirkumiem, kad viņš pildīja „Jūrmalas Namsaimnieka” valdes priekšsēdētāja amata pienākumus.

Jaunais Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics izsludināja ārkārtas domes sēdi, šā gada 16. jūlijā, plkst. 16:00.

No rīta pie domes ēkas bija sapulcējies neliels ļaužu pūlis, kas caur plakātiem nosodīja „Jūrmala Mūsu Mājas” Vladimira Maksimova izvēli pamest apvienību „Saskaņas Centrs” un pievienoties lokālajai partijai „Jūrmala Mūsu Mājas” vēl pirms jaunā sasaukuma pirmās sēdes.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala; Raimonds Munkevics;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv