Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Jaunās tehnoloģijas Veselības Centrā 4 nodrošina konkurētspējīgas cenas

Publicēts 2009-07-22 14:21:56

Samazināt palielināt tekstu

Paplašinot medicīnas pakalpojumu klāstu, Veselības Centrs 4 uzsāk darbu ar jaunāko mazinvazīvu laparaskopijas iekārtu Latvijā - Storz Endoskope HD, kas ļaus piedāvāt ar valsts slimnīcu cenām konkurētspējīgus operāciju izcenojumus.

Māris Rēvalds, Veselības Centra 4 valdes priekšsēdētājs: „Laikā, kad veselības politikā tiek pieņemti būtiski lēmumi, kas ietekmēs gan valsts veselības aprūpes iestāžu tālāko likteni, gan privāto klīniku darbības principus, esam izvirzījuši mērķi ieguldīt visus spēkus, lai saviem klientiem piedāvātu pēc iespējas labāku, kvalitatīvāku un modernāku pakalpojumu. Jaunu pakalpojumu ieviešana un modernas aparatūras iegāde ir viens no veidiem kā pārliecināt pacientus, ka šobrīd, kad visā Latvijā ir būtiski samazināts bezmaksas pakalpojumu klāsts, pacientam ir tiesības izvēlēties gan pakalpojuma sniedzēju, gan kvalitāti.”

Latvijas veselības aprūpes finansēšanas un organizēšanas kārtības noteikumos veiktās izmaiņas šobrīd vairs neparedz valsts apmaksātas laparaskopiskās plānveida operācijas, tomēr pacientiem tiek piedāvāts pakalpojums par konkurētspējīgu cenu, neskatoties uz to, ka Veselības centrs 4 ir privāta medicīnas iestāde. Salīdzinot ar valsts slimnīcām cenas būtiski neatšķiras, taču pacienta lielākais ieguvums ir klīnikā sniegtais serviss, kas tiek nodrošināts pateicoties plašai medicīnas tehnikas bāzei un augstas klases speciālistiem. 

Ar jaunās aparatūras palīdzību klīnikas speciālistiem būs iespēja nodrošināt plašas diagnostikas un ārstēšanas iespējas gan ginekoloģijā, gan vēdera dobuma ķirurģijā.

Veselības Centrā 4 veiks plānveida laparaskopiskās operācijas, kuras apmaksā pacients vai viņa veselības apdrošināšanas kompānija, ja tas iekļauts polises programmā, jo klīnika sadarbojas ar visām apdrošināšanas kompānijām Latvijā.

Laparaskopiskās operācijas ir mazinvazīva ķirurģiskās iejaukšanās metode. Tas nozīmē, ka, pielietojot speciālu aparatūru, iespējams veikt liela apjoma vēdera dobuma orgānu operācijas. Pēc šāda veida ķirurģiskās iejaukšanās, pacientam ievērojami ātrāk un vieglāk norit atveseļošanās periods, jo operāciju veic ar pavisam nelielām atverēm vēdera priekšējā sienā, kuru izmērs nepārsniedz 0,5 – 1,5 centimetrus, un netiek bojāts muskuļu slānis.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Veselības Centrs 4;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv