Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Jaunsardzes centra vadītājs viesojas Alsungas vidusskolā

Publicēts 2007-12-20 13:58:19

Samazināt palielināt tekstu

Vakar, 19.decembrī, Aizsardzības ministrijas (AM) Jaunsardzes centra vadītājs majors Sergejs Čevers tikās ar Alsungas vidusskolas vadību, lai pārrunātu iespējamo skolas un Jaunsardzes centra sadarbību jaunsargu mācību programmu realizēšanā.

AM Jaunsardzes centra vadība izskata iespēju slēgt sadarbības līgumu ar Alsungas vidusskolu, piedāvājot tai kļūt par Jaunsardzes sadarbības skolu. Jaunsardzes sadarbības skolas statuss piedāvā iespēju skolas un tuvākās apkārtnes skolēniem apgūt jaunsargu mācību programmu.

Tikšanās reizē majors S.Čevers uzsvēra, ka "būtiski ir attīstīt pēc iespējas plašāk Jaunsardzes sadarbības skolu tīklu, lai ikvienam jaunietim būtu iespēja apgūt jaunsargu mācību programmu dzīvesvietas tuvumā."

Pašlaik Kurzemes novadā Jaunsardzei ir 17 bāzes un 49 atbalsta skolas.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

www.jaunsardze.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv