Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Jaunsardzes centrā viesojas aizsardzības ministrs

Publicēts 2008-01-10 00:46:48

Samazināt palielināt tekstu

09.01.2008

Šodien, 9.janvārī, Aizsardzības ministrijas (AM) Jaunsardzes centrā viesojās aizsardzības ministrs Vinets Veldre.

Vizītes laikā aizsardzības ministrs iepazinās ar AM Jaunsardzes centra struktūru, mērķiem, uzdevumiem, jaunsargu mācību programmām un tikās ar AM Jaunsardzes centra vadību. Tāpat aizsardzības ministrs noskatījās videofilmu "Piedalies piedzīvojumā!" par Jaunsardzes aktivitātēm.

Aizsardzības ministrs, iepazīstoties ar AM Jaunsardzes centra darbību un rezultātiem, norādīja, ka atbalstīs Jaunsardzes centra attīstību un kā prioritāti norādīja jaunsargu formu izgatavošanu, materiāli tehniskās bāzes nostiprināšu un aktīvu jauniešu iesaistīšanu Jaunsardzē.


Vizītes laikā aizsardzības ministrs nodeva AM Jaunsardzes centra vadītājam majoram S.Čeveram Valsts prezidenta V.Zatlera vēstuli, kurā prezidents uzņemas Jaunsardzes virsvadītāja pienākumus.


Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vinets Veldre; Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv