Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Jaunsardzes centrs aicina piedalīties konkursā "Baltijas ceļa bērni"

Publicēts 2008-04-23 10:24:33

Samazināt palielināt tekstu

22.04.2008

Lai veicinātu jaunsargu un jaunsargu kandidātu interesi par Latvijas jaunāko laiku vēsturi, Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes centrs ir izsludinājis konkursu "Baltijas ceļa bērni".

Konkursa mērķis ir veicināt jaunsargu un jauniešu patriotisko audzināšanu, personiskās iniciatīvas nozīmi valstisku procesu izpētē, kā arī aktualizēt starptautisko sadarbību starp Baltijas valstīm, pieminot Baltijas valstu cīņu par neatkarības atjaunošanu 20.gadsimta 80.gadu beigās.

Konkursa dalībniekiem jāapzina sava pagasta (pilsētas, rajona) iedzīvotāju (vai iedzīvotāja) dalība un loma 1989. gada 23. augusta akcijā "Baltijas ceļš". Izziņas procesā jāsagatavo eseja, foto (un/vai video) materiāli un jāpieraksta atmiņas no akcijas "Baltijas ceļš" dalībniekiem rakstiskā vai audio formātā (CD).

Konkursa norises laiks līdz 2008.gada 30. maijam. Galvenā balva uzvarētājiem dalība starptautiskā nometnē "Baltijas ceļa bērni" no šā gada 23.līdz 24. augustam. Nometne, kurā piedalīsies jaunieši no Jaunsardzei radniecīgām organizācijām Igaunijā un Lietuvā, notiks Latvijā, Zemgales un Vidzemes novados.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

www.jaunsardze.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv