Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Jaunsargi dodas laivu braucienā pa Ogres upi

Publicēts 2008-04-30 15:04:12

Samazināt palielināt tekstu

No šā gada 2. līdz 4.maijam vairāk nekā 70 Rīgas novada jaunsargi-jungas un Jaunsardzei radniecīgu organizāciju dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas dosies laivu braucienā pa Ogres upi maršrutā no Ērgļiem līdz Meņģelei.

Nobrauciena mērķis atbilstoši Jaunsargu-jungu mācību programmas apgūstamajām tēmām ir astronomijas un laivošanas pamatu apgūšana, laika apstākļu novērtēšana, topogrāfisko karšu mērogu un apzīmējumu apgūšana, kā arī kultūrvēsturisku vietu apskate. Vakara pasākumā jaunsargiem paredzēta ugunskura kurināšana, zvaigžņu pētīšana, virves vilkšana, šaušana ar gaisa šautenēm, kā arī sadziedāšanās un sadejošanās.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv