Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Jaunsargi piedalās projektā "Kurzemes mežu mantinieki"

Publicēts 2008-03-05 12:46:44

Samazināt palielināt tekstu

Šā gada 6.martā Saldus pilsētas un rajona jaunsargi piedalīsies skolu jauniešu projektā "Kurzemes mežu mantinieki" 1.posmā "Pulkveža O.Kalpaka piemiņas stafetē".

Lai jaunsargi apgūtu zināšanas par mežu, dabu, meža dzīvniekiem un praktiskās iemaņas dabas aizsardzībā un praktiskā darbībā mežā, kā arī nostiprinātu fiziskās iemaņas un zināšanas par Latvijas vēsturi, vairāk nekā 45 jaunsargi no Saldus pilsētas un Saldus rajona Ezeres un Kalnu pagastiem piedalīsies projekta "Kurzemes meža mantinieki" 1.posmā "Pulkv.O.Kalpaka piemiņas stafetē".

Pulksten 14.00 vairāk nekā 120 jaunsargi no Kurzemes novada tiksies Saldus rajona Zirņu pagasta Airītēs, lai godinātu pulkveža O.Kalpaka piemiņu viņam veltītajā piemiņas pasākumā.

Projekts Kurzemes mežu mantinieki jau vairākus gadus tiek realizēts, lai skolēni labāk izprastu dabā un mežā notiekošos procesus un apzinātos meža nozīmi un tā ilglaicību, kā arī veicinātu vēstures tradīciju izkopšanu. Projekta mērķis – veicināt jauniešos interesi un zināšanu apguvi par mežu, iesaistot viņus ar mežu saistītos informatīvi izglītojošos pasākumos. Projektu organizē Valsts Meža dienests.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv