Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Jaunsargi piedalās pulkveža O.Kalpaka godināšanā

Publicēts 2008-03-04 15:52:34

Samazināt palielināt tekstu

Šā gada 5.martā Madonā, sporta bāzē "Smecersils", 340 jaunsargi no visas Latvijas piedalīsies pulkveža O.Kalpaka balvas izcīņas sacensībās militarizētajā stafetē.

Sacensību laikā jaunsargi pierādīs savas prasmes un veiklību skriešanā, šaušanā ar pneimatisko un mazkalibra šauteni, granātas mešanā, skriešanā ar mācību ieroci AK4, ievainotā pārvietošanā uz nestuvēm un slēpošanā (atbilstošu laikapstākļu gadījumā). Sacensībās piedalās jaunsargi divās vecuma grupās – jaunākajā (12 – 15 gadiem) un vecākajā (16 – 18 gadiem).

Godinot pulkv. O.Kalpaka piemiņu un sekmējot dalībnieku fizisko un militāro iemaņu apgūšanu, sacensības organizē Madonas rajona Izglītības pārvalde sadarbībā ar Jaunsardzes centru.

Godinot Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka un brīvības cīņu dalībnieku piemiņu, jaunsargi no visiem Latvijas novadiem piedalīsies O.Kalpaka piemiņai veltītajos pasākumos Saldus rajona Zirņu pagasta Airītēs, Madonas rajona Indrānu pagasta Visagala kapsētā un Rīgā pie O.Kalpaka pieminekļa.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv