Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Jaunsargu sacensības "Vīru spēles"

Publicēts 2008-05-22 18:46:04

Samazināt palielināt tekstu

No šā gada 22. līdz 23.maijam Alūksnes rajona Apē notiek Vidzemes novada jaunsargu ikgadējās sacensības "Vīru spēles". Šogad sacensībās piedalās vairāk nekā 200 jaunsargi no Vidzemes un Kurzemes novadiem, kā arī Jaunsardzei radniecīgas organizācijas pārstāvji no Igaunijas.

Sacensības notiks 27 kilometru garā šķēršļotā distancē, kurā, izmantojot apvidus militāro karti, komandai būs jāveic dažādi uzdevumi – šaušana ar paintbola šautenēm, ugunskura iekurināšana, smagu priekšmetu pārvietošana, militārā ekipējuma atpazīšana, telts nojaukšana un uzcelšana, attāluma noteikšana u.c.

Vidzemes novada "Vīru spēļu" mērķis ir pilnveidot jaunsargu fiziskās un militārās iemaņas, veicināt sadarbību starp Latviju un Igauniju jaunatnes militārajā un patriotiskajā audzināšanā, kā arī attīstīt prasmi strādāt komandā.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv