Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Jūrmalā aizdomās par narkotiku tirdzniecību grupā aizturētas divas personas

Publicēts 2007-03-13 11:14:23

Samazināt palielināt tekstu

2007.gada 12.martā Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes (Jūrmalas PPP) Kauguru policijas iecirkņa (Kauguru PI) Kriminālpolicijas biroja (KrPB) darbinieki sadarbībā ar LR IeM VP GKrPP ONAP 3.biroja 1.nodaļas darbiniekiem Jūrmalā, Talsu šosejas ielā veica Ģenerālprokuratūras īpaši pilnvarotā prokurora akceptētu operatīvo eksperimentu.

Tā rezultātā, izmantojot iepriekš fiksētus operatīvajiem pasākumiem paredzētus līdzekļus, no 1976.gadā dzimuša vīrieša tika iegūta gaišas krāsas polimēra materiāla vīstoklī iepakota narkotiskajām vielām līdzīga gaišas krāsas pulverveida viela.

Ekspresanalīzē, ko veica Kriminālistikas pārvaldes darbinieki, konstatēts, ka vīstoklī esoša vielā ir aizliegta sevišķi bikstāma viela - heroīns (1,77grammi).

Uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu, realizāciju personu grupā aizturēti pagaidām ar brīvības atņemšanu nesodīti jau iepriekš minētais s 1976.gadā dzimušais vīrietis un 1948.gadā dzimusi sieviete, pie kuras aizturēšanas brīdī tika atrastas iepriekš fiksētās naudas zīmes.

Jūrmalas PPP Kauguru PI uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.p1.1.d. (Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu).

Par šādu nodarījumu tiesa var piemērot brīvības atņemšanas sodu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Uz doto brīdi aizturētās personas Kriminālprocesa likuma 264.panta kārtībā uz 48 stundām ievietotas Īslaicīgās aizturēšanas vietā un tiek veiktas pirmstiesas izmeklēšanas darbībās saskaņā ar Kriminālprocesa likumu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmalas PPP; Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv