Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Jūrmala gūst panākumus Vācijas televīzijā

Publicēts 2009-08-16 10:11:13

Samazināt palielināt tekstu

14.08.2009

2009. gada 10. un 11. augustā vienā no populārākajiem Vācijas televīzijas kanāliem „SAT1” tika rādīts sižets par Jūrmalu. Raidījumā tika salīdzināti kūrorti pie Baltijas jūras - Jūrmala sacentās ar Vācijas kūrortu Bincu (Binz), kas atrodas Rīgenes (Rügen) salā.

Sižets tika pārraidīts divās daļās. 10. augusta pārraidē Jūrmala uzvarēja ar četri pret divi. Latvijas kūrortpilsēta bija pārāka ar cenai atbilstošākām viesnīcām un ēdināšanas iestādēm pilsētā. Jūrmalā ir vairāk iespējas vakarā izklaidēties, pludmale ir daudz jaukāka un nav pārpildīta. Jāpiebilst, ka Bincas pludmale ir daudz īsāka. Tāpat, Jūrmalas suvenīru veikaliņos un citos veikalos ir zemākas cenas. Sižetu 10.augustā noskatījās 1,57 miljoni skatītāju, savukārt 11. augusta vakarā 1,51 miljons skatītāju. Raidījumam bija arī atkārtojums 12.augustā, ko noskatījās 700 000 skatītāju.

Jūrmala regulāri uzņem ārvalstu plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus un palīdz tiem veidot rakstus, TV sižetus un radio pārraides ārvalstīm. Šis ir viens no piemēriem, kā šādas vizītes palīdz kūrortpilsētai veidot pozitīvu tēlu un veicina jaunu tūristu piesaisti Jūrmalai. Sižeti par Jūrmalu tapa sadarbībā ar Baltijas Tūrisma centra Berlīnē pārstāvjiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv