Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Jūrmala ir gatava sagaidīt vairāk Norvēģijas tūristu

Publicēts 2009-12-22 01:50:49

Samazināt palielināt tekstu

21.12.2009

Jūrmalas pilsētas domes tūrisma speciālisti prognozē, ka nākamā gada pavasarī palielināsies Norvēģijas tūristu interese par Jūrmalu, tādējādi sāks nopietni atmaksāties pēdējos gados intensificētais tūrisma mārketings šajā valstī.

Jūrmala aktīvi strādā ar Norvēģijas tirgu, jau vairākus gadus piedaloties tūrisma izstādēs un darba semināros, tiek izdota Jūrmalas tēla brošūra norvēģu valodā. Kūrortpilsētā tiek uzņemtas Norvēģijas tūrisma kompāniju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvju vizītes. Tuvākajā laikā Jūrmalas pilsētas oficiālā mājas lapa www.jurmala.lv būs pieejama arī norvēģu valodā.

Tādējādi Jūrmala ir sagatavojusies tam, lai uzņemtu Norvēģijas tūristus, kas šeit ieradīsies nākamā gada pavasarī, kad Īrijas zemo izmaksu lidsabiedrība „Ryanair” atklās jaunu aviomaršrutu no Latvijas uz Norvēģiju. Lidojums no Rīgas uz Oslo Riges lidostu maksās tikai 6.99 latus vienā virzienā, turklāt šajā summā būs jau ieskaitīti nodokļi un nodevas. Jaunajā maršrutā Rīga – Oslo „Ryanair” lidos trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Maršruts tiks atklāts 2010.gada 30.martā. Līdz ar šī maršruta atklāšanu šis būs trīspadsmitais „Ryanair” galamērķis no Rīgas lidostas.

2008.gadā Jūrmalu apmeklēja 5473 tūristu no Norvēģijas, kas ir četri procenti no kopējā pilsētas viesu skaita. Pēdējo gadu laikā Jūrmalu apmeklējušo Skandināvijas valstu pārstāvju skaits ir ievērojami audzis. To pirmām kārtām sekmējis pašvaldības veiksmīgais tūrisma mārketings Skandināvijā un konkrēti Norvēģijā. Uzrunāt potenciālos ziemeļvalstu tūristus palīdz Jūrmalas spa un kūrortārstniecības pakalpojumu plašais klāsts, pakalpojumu augstā kvalitāte un salīdzinoši zemās izmaksas, kā arī lēto aviobiļešu politika lidojumiem no vairākām Norvēģijas pilsētām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv