Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Jūrmalā lauku labumu tirdziņi darbosies arī ziemā

Publicēts 2009-11-26 21:03:22

Samazināt palielināt tekstu

24.11.2009

Jūrmalas pilsētas dome ir piekritusi līdz nākamā gada 10.janvārim pagarināt atļauju izbraukuma tirdzniecībai ar pašu izaudzētiem augļiem, dārzeņiem, ogām, stādiem un dēstiem un pašu ražoto lauksaimniecības produkciju pasākuma „Palīdzēsim Latvijas zemniekiem” laikā.

Lauku labumu tirdziņi Jūrmalā ieviesti kopš šā gada aprīļa, nosaucot tos par pasākumu „Palīdzēsim Jūrmalas iedzīvotājiem lētāk iegādāties Latvijas zemnieku produkciju”. Ļoti ātri tirdziņi ieguva lielu popularitāti kā iedzīvotāju, tā apkaimes zemnieku vidū.

Lauku labumu tirdziņi atrodas divās vietās – Kauguros, laukumā starp Kapteiņa Zolta ielu un Talsu šoseju un Dubultos laukumā starp Baznīcas un Slokas ielām pie dzelzceļa pārbrauktuves. Sākotnēji vairāk pārdevēju un pircēju bija Kauguros, bet ar laiku populārāks ir kļuvis Dubultu tirdziņš, jo Dubultos atšķirībā no Kauguriem nav pastāvīga tirgus, kur regulāri varētu iegādāties svaigu pašmāju audzējumus un lauksaimniecības ražojumus. Tieši Dubultu iedzīvotāji ir tie, kas ir mudinājuši domi turpināt atbalstīt šo izbraukuma tirdzniecības pasākumu.

Lauku labumu tirdziņi Jūrmalā darbojas trešdienās no plkst. 16.00 līdz 19.00, kā arī sestdienās un svētdienās no plkst. 8.00 līdz 14.00.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv