Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Jūrmalā par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju aizturētas divas personas

Publicēts 2007-04-16 09:42:01

Samazināt palielināt tekstu

2007.gada 12.aprīlī Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, operatīvās meklēšanas pasākumu laikā par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu lielos apmēros realizācijas nolūkā Jūrmalā aizturēja 1960. gadā dzimušu vīrieti un 1957.gadā dzimušu sievieti.

Kratīšanas laikā kas tika veikta viņu dzīves vietā Jūrmalā un Kauguru garāžu kooperatīvā "Stūre"tika atrastas un izņemtas narkotiskās vielas – amfetamīns 296,2 grami, kā arī 7 vienības šaujamieroču un 500 vienības dažādu veidu šaujamieroča munīcijas.

Šā gada 13. aprīlī Jūrmalas pilsētas tiesa aizturētajām personām piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Jūrmalas PPP Kriminālpolicijas biroja darbinieki uzsākuši kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 2531p.3.daļas "Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizāciju, ja tās izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā"kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku trim gadiem.

Jūrmalas PPP Kriminālpolicijas birojs turpinās pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu papildus pierādījumus par grupas noziedzīgajām darbībām un citām personām kas iespējams iesaistītas minētajos noziedzīgajos nodarījumos.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmalas PPP; Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv