Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Jūrmalā svinīgi sveiks jaunos pilsoņus

Publicēts 2008-04-28 23:40:58

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 29.aprīlī, plkst.10.00 Jūrmalas pilsētas domē (Jomas ielā 1/5) svinīgos apstākļos 20 jūrmalniekiem tiks pasniegti MK rīkojuma izraksti par Latvijas Republikas pilsonības iegūšanu.

Jaunos Latvijas pilsoņus sveiks Jūrmalas pilsētas domes un Naturalizācijas pārvaldes pārstāvji, kā arī jauno pilsoņu ģimenes un draugi.

Svinīga pilsonības dokumentu pasniegšana Jūrmalā jau ir kļuvusi par skaistu tradīciju. 2007.gadā Naturalizācijas pārvaldes Jūrmalas filiālē dokumentus iesniedza un Latvijas pilsonību ieguva 202 personas.

Pēc svinīgās dokumentu saņemšanas domes foajē tiks atklāta izstāde "Pilsonība. Likumu panti un personības". Izstāde ir Naturalizācijas pārvaldes un Sabiedrības integrācijas fonda kopīgi īstenots projekts, kura mērķis ir stiprināt Latvijas Republikas pilsonības prestižu, veicinot sabiedrības informētības un izpratnes līmeņa paaugstināšanos par pilsoniskas sabiedrības veidošanās jautājumiem. Izstāde sastāv no trim tematiskajām daļām. Pirmajā daļā tiek sniegta informācija par pilsonības institūta vēsturisko attīstību Latvijā, otrā daļa iepazīstina ar demokrātiem, kas bijuši pilsoniskās sabiedrības veidotāji mūsu valstī. Savukārt trešā izstādes daļa atspoguļo mūsdienu jauniešu viedokli par Latvijas pilsoņiem, ar kuriem viņi lepojas šodien.

Izstāde Jūrmalā būs aplūkojama:
- no 29.aprīļa līdz 19.maijam - Jūrmalas pilsētas domē;
- no 20.maija līdz 26.maijam - Kauguru kultūras namā;
- no 27.maija līdz 2.jūnijam - Slokas bibliotēkā;
- no 3.jūnija līdz 9.jūnijam - Ķemeru bibliotēkā;
- no 10.jūnija līdz 16.jūnijam - Bulduru bibliotēkā;
- no 17.jūnija līdz 30. jūnijam - Majoru kultūras namā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Pilsonība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv