Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Jūrmala, tā ir Tava televīzija! Pirmoreiz Latvijas vēsturē Jūrmalai savs TV kanāls!

Publicēts 2007-05-14 19:00:00

Samazināt palielināt tekstu

Ar skaļu un priecīgu saucienu: " Jūrmala, tā ir tava televīzija!" – sestdien, 12.maijā Jūrmalas brīvdabas muzejā gaisā tika palaists liels ĢIMENES TV balons kā pirmais simboliskais signāls ēterā.

2007.gada 13.maijā sāka raidīt Jūrmalas reģionālais TV kanāls ĢIMENES TV, kuru katrs Jūrmalas, Lapmežciema vai Salas pagasta iedzīvotājs var atrast 41.kanālā, kā arī SIA "Elektrons S" kabeļtelevīzijā. Ģimenes TV redzams ēterā katru dienu no 8.00 – 23.00, dodot visoperatīvāko un neitrālāko informāciju no ziņu aģentūras LETA kanāla TV24. Par aktualitātēm tieši Jūrmalā - plkst. 8.00, 11.00, 17.00 un 20.00

Sestdien, 12 maijā, Jūrmalas brīvdabas muzejā valdīja patiesi priecīga un mazliet aizmirsti patriotiska sajūta. Tur pulcējās cilvēki, kam rūp Jūrmalas kā pilsētas un ģimenes kā institūcijas nākotne - vietējie Buļļuciema iedzīvotāji, jūrmalnieki, sadarbības partneri un viesi, lai piedalītos jaunā televīzijas kanāla "Ģimenes TV" ētera signāla svētkos un TV raidījuma videoierakstā, kas tika demonstrēts 13. maijā plkst. 18.00 par godu Mātes dienai un TV atklāšanai. Pasākumu vadīja divi dažādu paaudžu jūrmalnieki - režisore Diāna Bērza un vairāk mūziķis, nekā žurnālists - Dāvis Kolbergs.

Debesis virs Jūrmalas brīvdabas muzeja bija apmākušās. Bet nelija. Lai būtu vieglāk filmēt, nespīdēja arī saule, tā nepadarot klātesošo sejas pārāk kontrastainas saules gaismā un priežu ēnā.
Koši zilas, saules pielietas debesis todien parādījās tikai uz mirkli – lai pieņemtu lielo Ģimenes TV balonu, kuru kā mazu punktiņu pēc tam mākoņos pavadīja daudzu jūrmalnieku cerīgie acu pāri.

ĢIMENES TV dibinātāja Dace Ķezbere: "Esmu 7 gadus sēdējusi dažādos krēslos gan NRTP, gan Jūrmalas Domē, tomēr vismīļāk sevi atceros laikos, kad vēl strādāju Latvijas TV kā žurnāliste. Un tad es domāju, kāpēc citās, daudz mazākās Latvijas pilsētās ir sava TV, bet tik lielā un skaistā pilsētā kā Jūrmala – nav?!? Un nu 2 gadu smags darbs ir vainagojies panākumiem. Ģimenes TV ēterā būs raidījumi par mākslu, sportu, brīvie mikrofoni. Ik darba dienu 18.30-1930 latviešu valodā un no 20.30-21.30 krievu valodā būs tiešā ētra raidījums "Mājas sarunas", kurās pārrunāsim to, par ko runā ikvienā ģimenē – bērni, veselība, drošība, politika, ikdienas praktsikās lietas un mājdzīvnieki. Skatītāji varēs uzdot jautājumus pa telefonu vai internetā un saņemt speciālistu padomus ēterā."

Mazi, oranži baloniņi ar Ģimenes TV logotipu plīvoja rokās gan Jūrmalas radošo profesiju pārstāvjiem un māksliniekiem, gan uzņēmējiem un deputātiem. Māksliniece Maija Tabaka, PAREX bankas prezidents Valērijs Kargins, Bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainārs Baštiks, apdrošināšanas kompānijas BTA prezidents Gints Dandzbergs, mūziķis Normunds Rutulis, TV personība Una Jansone – tie ir tikai daži no visiem klātesošajiem, kas vēlēja jaunajai ĢIMENES TV veiksmi un izturību. Un kā savā apsveikuma runā teica viens no ietekmīgākajiem Jūrmalas uzņēmējiem Vladimirs Barinovs: "Rīgā ir tāds slavens krogs "Paldies Dievam, piektdiena ir klāt!" Es gribētu to pārfrazēt un teikt: "Paldies Dievam, Ģimenes TV Jūrmalā ir klāt!"


Dace Ķezbere, Valērijs Kargins, Vladimirs Barinovs

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala; Ģimenes TV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv