Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Jūrmalas Iedzīvotāju konsultatīvo padomi vada Normunds Pīrants

Publicēts 2009-11-26 21:26:01

Samazināt palielināt tekstu

25.11.2009

Otrdien, 24.novembrī, notika Jūrmalas pilsētas domes Iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde, kurā ievēlēja tās vadību un tikās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju Raimondu Munkevicu un izpilddirektoru Valdi Vītoliņu.

Jūrmalas pilsētas dome šā gada 12.novembrī apstiprināja jaunu Iedzīvotāju konsultatīvo padomi, kurā ietilpst iedzīvotāju izraudzīti pārstāvji. Pilsēta nosacīti sadalīta 17 mikrorajonos, kuru iedzīvotāji kopsapulcē vai vietējo iedzīvotāju komitejā, vai savācot vismaz 20 mikrorajona iedzīvotāju parakstus, izvirza savus pārstāvjus darbam Iedzīvotāju konsultatīvajā padomē, kas ietilpst Jūrmalas pilsētas domes struktūrā.

Iedzīvotāju konsultatīvajā padomē uz diviem gadiem apstiprināti šādi iedzīvotāju pārstāvji: Mārtiņš Stulpiņš (Ķemeri), Andrejs Krivcovs (Kūdra), Normunds Pīrants (Sloka I - no dzelzceļa uz upes pusi), Andris Andreika (Sloka II – no dzelzceļa uz jūras pusi), Valda Vītola (Kauguri), Mārtiņš Ābelītis (Kaugurciems), Intas Auziņa (Vaivari), Baiba Briede (Asari), Elvis Venters (Valteri un Krastaciems), Anželika Pudule (Melluži un Pumpuri), Alisa Makejeva (Druvciems un Slokas ielas masīvs), Zigurds Tilibs (Dubulti un Jaundubulti), Inga Jaunzeme (Majori), Andris Egle (Dzintari), Tālivaldis Keivs (Bulduri un Lielupe), Iveta Ķibere (Buļļuciems) un Edijs Ērglis (Priedaine).

Pirmajā sēdē par padomes priekšsēdētāju ievēlēja Slokas pārstāvi Normundu Pīrantu, par viņa vietnieku – Bulduru un Lielupes pārstāvi Tālivaldi Keivu, bet par sekretāri – Majoru pārstāvi Ingu Jaunzemi.

Abpusēju iniciatīvu un sadarbību padomei novēlēja domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics, bet izpilddirektors Valdis Vītoliņš atbildēja uz jautājumiem, skaidrodams savu attieksmi pret apbūvi kāpu zonā, atkritumu apsaimniekošanas kārtību, sabiedriskajām tualetēm un citiem saimnieciskiem jautājumiem. Ar topošo Jūrmalas kūrorta koncepciju 2009.-2018.gadam iepazīstināja domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītāja Gunta Ušpele, aicinādama koncepcijas projekta sabiedriskās apspriešanas laikā līdz 4.decembrim iesniegt rakstiskus priekšlikumus koncepcijas pilnveidošanai.

Jūrmalas pilsētas domes Iedzīvotāju konsultatīvās padomes nākamā sēde notiks 22.decembrī. Tajā plānots iztaujāt Pašvaldības policijas priekšnieku Māri Romanovski un SIA „Jūrmalas namsaimnieks” valdes priekšsēdētāju Egmontu Krūmiņu, kā arī izskatīt jautājumus, ko padomei iesniegs domes vadība.

Jūrmalas pilsētas domes Iedzīvotāju konsultatīvā padome darbojas kopš 2003.gada un tās mērķis ir aktivizēt dialogu starp iedzīvotājiem un pašvaldību, tādējādi veicinot viedokļu apmaiņu par visai pilsētai un atsevišķiem mikrorajoniem aktuāliem jautājumiem. Padomes lēmumiem ir ieteicošs un informējošs raksturs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv