Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Jūrmalas mērs R.Munkevics tiekas ar Vācijas vēstnieku

Publicēts 2009-11-27 20:14:11

Samazināt palielināt tekstu

Piektdien, 27.novembrī, Jūrmalas pilsētas domē vizītē ieradās Vācijas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks V.E.Detlefs Veigels un tikās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju Raimondu Munkevicu.

Vācijas vēstnieks D.Veigels sarunā Jūrmalu nosauca par unikālu pilsētu tās dabas un arhitektūras dēļ. Viņš pateicās par Jūrmalas pilsētas domes apsveikumu Vācijas Vienotības dienā 3.oktobrī un jau tagad uzaicināja Jūrmalas mēru uz nākamā gada pieņemšanu par godu Vācijas Vienotības dienai. Viesis izrādīja interesi par kultūras apmaiņu, tūristu piesaisti, pilsētu partnerību, kā arī par nekustamā īpašuma nodokļa iekasēšanas gaidāmo izmaiņu iespējamo ietekmi uz pilsētas budžetu.

R.Munkevics norādīja, ka Jūrmala tiek prezentēta kā tūrisma pilsēta. Aptuveni pieci procenti no kopējā tūristu skaita ir no Vācijas, tāpēc pašvaldība pievērš uzmanību mārketinga aktivitātēm Vācijā, piedaloties tūrisma gadatirgos. Nākamgad, piemēram, plānots piedalīties gadatirgū Hamburgā. Viņš apliecināja Jūrmalas kultūras iestāžu gatavību uzņemt Vācijas vēstniecības atbalstītus kultūras pasākumus.

Sarunas gaitā vienojās par vairākiem turpmākiem sadarbības virzieniem. Vācijas vēstnieks informēs savus tautiešus par Jūrmalas vēlmi jūnijā vai augustā rīkot mūzikas festivālu sadarbībā ar Rietumeiropu, kā arī palīdzēs nodibināt Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas kontaktus ar Vācijas tūroperatoriem, lai organizētu viņu vizīti Jūrmalā, kā arī lai veicinātu divvirziena tūristu plūsmu. Tiks arī domāts par iespējamo Jūrmalas sadraudzības pilsētu Vācijā, kas, kā norādīja D.Veigels, pamatos būtu politiska saikne, bet vienlaikus arī veicinātu tūrismu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Raimonds Munkevics;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv