Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Jūrmalas pašvaldības reorganizācija dod vairāk nekā divu miljonu latu ietaupījumu gadā

Publicēts 2009-12-09 16:38:49

Samazināt palielināt tekstu

07.12.2009

Ceturtdien, 3.decembrī, Jūrmalas pilsētas domes sēdē tika pieņemts lēmums veikt domes administrācijas un iestāžu reorganizāciju, tādējādi pašvaldības budžetā mēneša laikā ietaupot vairāk nekā 150 000 latu salīdzinājumā ar pagājušā gada sākumu, kas kopā ar darba devēja sociālā nodokļa maksājumiem veido vairāk nekā 2 276 tūkstošus latu lielu ietaupījumu gadā.

Domes lēmums paredz, ka, sākot ar 5.februāri, stāsies spēkā vairākas būtiskas izmaiņas Jūrmalas pilsētas domes administrācijas un pašvaldības iestāžu struktūrā. Strukturālās izmaiņas paredz pārvaldes pārveidot par nodaļām, kā arī likvidēt pārvalžu un nodaļu vadītāju vietnieku amata štata vietas.

Reorganizējot Jūrmalas pilsētas domes administrāciju un optimizējot tās darbu – likvidējot juridisko, administratīvo, informātikas un izglītības pārvaldi un to vietā izveidojot attiecīgas nodaļas; likvidējot finanšu pārvaldi un tās vietā izveidojot divas patstāvīgas nodaļas – nodokļu un budžeta nodaļu, likvidējot pilsētsaimniecības un būvniecības pārvaldi un tās vietā izveidojot būvniecības nodaļu un pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļu; likvidējot vides aizsardzības un transporta nodaļas un to funkcijas nododot ekonomikas un attīstības nodaļai, likvidējot kultūras un sporta nodaļu, tās vietā izveidojot sporta nodaļu, kā arī reorganizējot būvvaldi, tās vietā izveidojot pilsētplānošanas nodaļu un būvvaldi – komisiju, pašvaldības budžetā mēneša laikā tiks ietaupīti 52 000 latu.

Reorganizētas tiks arī bāriņtiesa, pašvaldības policija, labklājības un izglītības pārvalde, pēdējo pārveidojot par nodaļu; apvienojot Majoru, Bulduru un Kauguru kultūras namus, Jūrmalas teātri un daļēji pārņemot kultūras un sporta nodaļas funkcijas, tiks izveidots vienots kultūras centrs, reorganizēta tiks arī Jūrmalas centrālā bibliotēka un pilsētas muzejs, kas gan turpmāk paliks kā atsevišķas kultūras iestādes. Tādējādi ietaupīti tiks vairāk nekā 47 000 latu. Reorganizācija skars arī Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu administrācijas un tehniskos darbiniekus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv