Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Jūrmalas pilsētas policijas pārvalde informē

Publicēts 2007-12-04 00:00:35

Samazināt palielināt tekstu

2007. gada naktī no 30.11.2007 uz 01.12.2007 Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki sadarbība ar Jūrmalas Pašvaldības policijas darbiniekiem rīkoja kārtējo profilaktisko reidu.

2007. gada. 03. decembrī

2007. gada naktī no 30.11.2007 uz 01.12.2007 Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki sadarbība ar Jūrmalas pašvaldības policija darbiniekiem rīkoja kārtējo profilaktisko reidu.

Šis reids aptvēra dažas problemātiskas jomas, proti, noziedzīgi nodarījumi saistīti ar narkotiskajām vielām, nelegālā alkohola tirdzniecība, nodarījumi saistīti ar tirdzniecības noteikumi pārkāpšanu, ka arī reida laikā tika pārbaudītas vairākas jauniešu izklaides vietas ar mērķi novērst nepilngadīgo personu bez vecāku klātbūtnes atrašanos ārpus mājas nakts laikā.

Kopumā tika pārbaudītas 11 dažādi objekti, tai skaitā nakts klubi, kafejnīcas- bāri, restorāni, mācību iestādes kur notika nakts diskotēkas un citas jauniešu izklaides vietas.

Pēc saņemtās anonīmās informācijas tika pārbaudīta kāda ēka-māja Jūrmalā, kur tika konstatēts, ka minētājā ekā-mājā notiek nepilngadīgo personu pulcēšanās un alkoholisko dzērienu lietošana. Šajā ēkā-mājā neatradās neviena pilngadīga persona, kas varētu novērst nepilngadīgo personu alkoholisko dzērienu lietošanu. Kā tika noskaidrots ēkas-mājas īpašnieki atrodas ārpus LR robežas. Šo situāciju izmantoja 14 gadus nepilngadīga persona, uzaicinot pie sevis 58 nepilngadīgas personas. Visas nepilngadīgās personas tika nogādātas uz Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldi kur tika veikta alkohola koncentrācijas izelpas gaisā testēšana. No šīm 58 nepilngadīgajām personām 42 atradās alkoholisko dzērienu iespaidā.

Reida laikā par likumpārkāpumiem kopumā tika aizturētas 67 nepilngadīgās personas no tām uz 53 nepilngadīgajām personām tika sastādīti administratīvie pārkāpumu protokoli, kas kvalificējami pēc Jūrmalas teritorijas namīpašumu uzturēšanas, saglabāšanas un sabiedriskās kārtības saistošajiem noteikumiem Nr. 20 no 12.07.2007 pēc. 77.panta.3.punkta.

77.3. Par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu publiskās vietās, izņemot vietas, kurās alkoholisko dzērienu lietošanu atļāvusi pašvaldība, vai par atrašanos publiskās vietās vai sabiedriskās iestādēs tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu – izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz Ls 50.

Šis nebūt nav pirmais Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes un Jūrmalas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieku rīkotais reids. Tādā veidā gan plānots, gan neplānotos reidus policijas darbinieki veic regulāri un veiks arī turpmāk.

www.jurmala.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv