Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Jūrmalas slimnīca ievērojami samazina maksas pakalpojumu cenas

Publicēts 2009-07-16 15:27:15

Samazināt palielināt tekstu

14.07.2009

Jūrmalas slimnīcā no 20. jūlija samazinātas vidēji par 25 % maksas pakalpojumu cenas. Maksas pakalpojumu cenas samazinātas, lai pacientiem būtu pieejama medicīniskā aprūpe, jo valsts apmaksāto medicīnisko pakalpojumu skaits samazinās.

No 20. jūlija internistu, ķirurgu, neirologu un citu ārstu konsultācijas maksās par 20 % mazāk, tas ir 12 lati par konsultāciju, ārstēšanās dienas stacionārā par 30 % mazāk - 10 lati. Datortomogrāfijas izmeklējumi par 15 %, bet angiogrāfijas izmeklējums pat par 66 % mazāk. Maksas operāciju cenas samazinātas par 20 %, piemēram, lai veiktu laparaskopisku žultspūšļa operāciju, pacientam jāšķiras no 390 latiem (cenā iekļauta uzturēšanās stacionārā, anestēzija un citi ar operāciju saistītie izdevumi). Ja pacients nevar par operāciju norēķināties uzreiz, slimnīca piedāvā iespēju norēķināties ilgākā laika posmā.

Kā atzīst Jūrmalas slimnīcas valdes priekšsēdētājs E. Liepiņš: „Kad martā palielinājās pacientu līdzmaksājumi, samazinājās plānveida operāciju skaits, bet šobrīd situācija ir vēl kritiskāka- operē mazāk, jo cilvēki nespēj apmaksāt izmeklējumus un operācijas”. Jūrmalas slimnīca no 10. jūlija uz nenoteiktu laiku pārtrauc sniegt valsts apmaksātu plānveida medicīnisko palīdzību un turpmāk nodrošinās valsts apmaksātu medicīnisko palīdzību, pirmkārt, dzemdību gadījumā, otrkārt, neatliekamos vai dzīvībai bīstamos gadījumos.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmalas slimnīca, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv