Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Jūrmalas slimnīcā jauns pakalpojums pacientu ērtībai

Publicēts 2007-12-12 01:21:55

Samazināt palielināt tekstu

11.12.2007

Sekojot Latvijas banku pieredzei, Jūrmalas slimnīca ir ieviesusi inovatīvu risinājumu medicīnas sfērā un decembra sākumā slimnīcas apmeklētāju vestibilā uzstādīja interneta bankas stendu, kas paredzēts pacientu ērtai slimnīcas pakalpojumu apmaksai ar interneta bankas starpniecību.

"Iespējams, esam pirmā medicīnas iestāde, kas piedāvā šādu pakalpojumu. Tomēr dzīvojam modernā laikmetā, un iespēja norēķināties par slimnīcas pakalpojumiem ar interneta starpniecību drīzāk uzskatāma jau par nepieciešamību," uzsver SIA "Jūrmalas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Egons Liepiņš.

Papildus norēķinu sistēmas ieviešana ļaus sadalīt pacientu plūsmu, kas apmaksu par slimnīcas pakalpojumiem veic kasē un kas izvēlas savas interneta bankas starpniecību. Interneta banka paredzēta klientiem, kuri lieto interneta banku savu ikdienas maksājumu nodrošināšanai. Šajā interneta stendā ir pieejamas visu Latvijā esošo, kā arī dažu ārvalstu banku mājas lapas.

"Neskatoties uz pašreizējiem inflācijas rādītājiem, ir vērojama nepārtraukta Jūrmalas slimnīcas kā uzņēmuma attīstība un izaugsme, un tādi paši rādītāji attiecināmi arī uz klientu, mūsu gadījumā - pacientu prasībām. Jūrmalas slimnīca vienmēr ir centusies nodrošināt pacientiem nepieciešamos apstākļus labvēlīgas ārstniecības vides radīšanai," tā jaunuma ieviešanu skaidro Egons Liepiņš.

Jūrmalas slimnīcu ik gadu apmeklē gan Jūrmalas iedzīvotāji, gan viesi no visas Latvijas un ārzemēm. Kopš dibināšanas 1949.gadā slimnīca ir vairākkārtēji paplašināta. Š.g. novembrī tika atklāts renovētais ķirurģijas korpuss, kurā izvietota neatliekamās palīdzības nodaļa, ambulatorā nodaļa, ķirurģijas nodaļa, kā arī izveidota papildus piebūve- apmeklētāju vestibils un pacientu reģistratūra. Slimnīcas darbība ir vērsta uz nemitīgu attīstību, tāpēc līdz pilnīgai slimnīcas modernizācijai tiek plānotas vēl trīs būvniecības kārtas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala; Jūrmalas slimnīca, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv