Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Jūrmalu reklamē tūrisma darba seminārā Zviedrijā

Publicēts 2009-06-18 13:10:57

Samazināt palielināt tekstu

17.06.2009

Jūrmalas pilsēta 2009.gada 8.jūnijā tika prezentēta tūrisma darba seminārā Stokholmā, ko rīkoja Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Zviedrijas Karalistē.

Tūrisma darba seminārā Jūrmalas kūrortpilsēta tika prezentēta kā plašu iespēju pilsēta, kur var atpūsties vai nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm pludmalē, baudīt koncertus Dzintaru koncertzālē, izstaigāt takas dabas parkos un, protams, baudīt pakalpojumus, ko sniedz SPA un kūrorta rehabilitācijas centri. Akcents tika likts uz jaunumiem pilsētā, jo Zviedrijas tūrisma nozares pārstāvi samērā labi pārzina Latvijas un Jūrmalas esošo piedāvājumu. Kā jaunumi tika prezentētas ekskursijas iespējas ar elektromobili pa pilsētas centru 7 kilometru rādiusā un ar upes kuģīti no Rīgas uz Jūrmalu, jaunas naktsmītnes – Amber spa boutique Hotel, Day light, viesu māja Nemo kempingā, kā arī jaunais Hostelling International hostelis Riga Beach hostel, kā arī jauni restorāni – Orizzonte un Tupeņkrogs. Tika prezentēti pilsētā gaidāmie pasākumi, koncerti un festivāli, īpaši uzsverot Dzintaru koncertzāles koncertprogrammu, Jomas ielas svētkus un Harley-Davidson īpašnieku salidojumu. Kā uzskates materiāli tika piedāvāti tūrisma brošūra “Jūrmala 2009” zviedru valodā, kā arī jaunā SPA brošūra ar konkrētu informāciju par piedāvājumu viesnīcās un kūrorta rehabilitācijas centros.

Zviedrijas tirgus ir ļoti nozīmīgs Jūrmalai, 2008.gadā tas veidoja četrus procentus no kopējā tūristu skaita. Statistika parāda, ka vislielākais skaits zviedru apmetas kūrotviesnīcās un viesnīcās, ko var izskaidrot ar zviedru interesi par Jūrmalas SPA un kūrortprocedūru piedāvājumu. Vidēji 2008.gadā zviedru tūristi Jūrmalā uzturējās divas diennaktis.

Zviedru interesi par Latviju un Jūrmalu veicina gan regulārie un elastīgie avio reisi ar Airbaltic un Ryanair, gan prāmju satiksme ar AS Tallink Grupp, kas no šā gada 8.maija līnijā Stokholma – Rīga ir palaidis jaunu prāmi M/S Romantika un tas nodrošina ikdienas satiksmi starp Rīgu un Stokholmu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv