Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Kampars: tūristu mītņu un viesnīcu īpašniekiem vairs nebūs 24 stundu laikā policijai jāiesniedz informācija par ārvalstu tūristiem

Publicēts 2009-06-10 10:54:32

Samazināt palielināt tekstu

09.06.2009

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) pauž gandarījumu par šodien valdības sēdē pieņemto lēmumu atbalstīt Ekonomikas ministrijas piedāvājumu būtiski atvieglot tūristu mītņu un viesnīcu darbību, nosakot, ka turpmāk tām informācija par ārvalstu tūristiem policijai būs jāiesniedz tikai pēc pieprasījuma, nevis kā tagad, kad informācija  24 stundu laikā jānogādā policijā.

„Es patiešām esmu gandarīts, ka šodien valdībā pēc nopietnām diskusijām tika nolemts atbalstīt mūsu piedāvājumu atcelt bezjēdzīgo un apgrūtinošo prasību. Lielākie ieguvēji no šīs prasības atcelšanas būs tieši mazo viesu namu īpašnieki laukos, jo viņiem vairs nebūs jāraizējas par to, vai paspēs 24 stundās līdz tuvākajam policijas iecirknim aizvest informāciju par savā viesu namā izmitinātajiem ārvalstu tūristiem. Valdība līdz ar to ir skaidri nodemonstrējusi savu nopietno apņemšanos likvidēt birokrātiskos šķēršļus un atvieglot uzņēmēju darbību,” pauda A.Kampars.

Šodien valdība nolēma atbalstīt Ekonomikas ministrijas piedāvātos grozījumus 2007.gada 3.aprīļa Ministru kabineta noteikumos nr. 226 „Noteikumi par ārzemnieka deklarācijas veidlapas aizpildīšanas, glabāšanas un nodošanas kārtību”, atbilstoši kuriem turpmāk tūristu mītnēm un viesnīcām informācija par ārzemju tūristiem policijai būs jāiesniedz tikai pēc pieprasījuma, nevis kā tagad, kad informācija 24 stundu laikā jānogādā policijā.

www.em.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv