Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Kārtības policijas priekšniekam piešķir ģenerāļa pakāpi

Publicēts 2007-04-11 09:03:42

Samazināt palielināt tekstu

Ministru Kabinets šodien, 10.aprīlī, piešķīra ģenerāļa pakāpi Valsts policijas priekšnieka vietniekam, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšniekam, policijas pulkvedim Alnim Jirgenam.

A.Jirgens ir 18 ģenerālis Iekšlietu ministrijas sistēmā.

A.Jirgens strādā policijā jau gandrīz 40 gadus - dienestu policijā viņš uzsāka 1970.gada 1.oktobrī. Kopš 2006.gada 7.novembra A.Jirgens ir Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks. Pulkveža pakāpe A.Jirgenam piešķirta 1992.gada 6.martā, un šajā pakāpē viņa izdiena ir vairāk nekā 15 gadi.

Ministru kabineta rīkojuma projekts sagatavots saskaņā ar Iekšlietu ministrijas sistēmas amatpersonu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumu, kas nosaka, ka ģenerāļa dienesta pakāpi piešķir Ministru kabinets amatpersonai pēc piecu gadu nodienēšanas pulkveža speciālajā dienesta pakāpē, ja iegūta atbilstoša akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un ieņem amatu, kuram atbilst ģenerāļa speciālā dienesta pakāpe.

www.iem.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv