Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskolas bērniem jau oktobrī būs sporta zāle

Publicēts 2009-07-25 16:27:31

Samazināt palielināt tekstu

2009.gada 24.jūlijā Ķekavas novadā uzsākta Pļavniekkalna sākumskolas piebūves – sporta zāles būvniecība.

Pļavniekkalna sākumskolas pirmo četru klašu skolēni līdz šim sporta stundās piedalījās pielāgotā telpā ēkas otrajā stāvā, kur notika arī svinīgie sarīkojumi. Jau no oktobra skolēni varēs aktīvi piedalīties sporta stundās, izmantojot jauno sporta zāli. Skolas piebūvē paredzēts volejbola un basketbola laukums, ģērbtuves, dušas, kā arī sporta inventāra noliktava.

"Esmu gandarīta par šīs ieceres piepildīšanos un no bērnu vecākiem jau ir saņemts daudz pozitīvu atsauksmju par īstenojamo projektu," saka Pļavniekkalna sākumskolas direktore Agita Baltmane.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis uzsver: „Pļavniekkalna sākumskolas sporta zāles būvniecības uzsākšana ir viens no jaunās pašvaldības pirmajiem darbiem, kas pierāda, ka izglītība ir viena no galvenajām Ķekavas novada domes darba prioritātēm. Tāpat būtiski, lai skolēni iegūtu labu izglītību ne tikai novada centrā, bet, piemēram, arī šeit Katlakalnā. Priecē, ka jaunā sporta zāle jau drīzumā nodrošinās bērniem labu fizisko sagatavotību."

„Ķekavas novadā vēlamies darīt labus darbus un attīstīt jaunus projektus. Lai arī budžeta iespējas ir ierobežotas, Pļavniekkalna sākumskolas jaunās sporta zāles būvniecība ir viens no tādiem projektiem, kuram noteikti sekos citi līdzīgi,” pārliecināts Ķekavas novada pašvaldības izpilddirektors Andis Damlics.

Sākumskolas sporta zāles projektēšanu un būvniecību, pamatojoties uz atklāta konkursa „Ķekavas pagasta pašvaldības Pļavniekkalna sākumskolas sporta zāles projektēšana un būvniecība” rezultātiem, veiks SIA „RRKP būve”. Pirmie darbi uzsākti jūlija vidū, un tie jāpabeidz līdz šā gada oktobrim. Līdzekļus šāda projekta būvniecībai paredzēja jau 2009. gada sākumā.

Pļavniekkalna sākumskolas topošās sporta zāles kopējā apbūves platība būs 373.48 m2., kas ietvers 263 m2 lielu sporta zāli, kā arī savienojuma daļu ar palīgtelpām 110.48 m2 platībā. Kopējās būvniecības izmaksas ir Ls 130 954,73.

Skolēnu skaits Pļavniekkalna sākumskolā aug, un viņiem skolā kļuvis par šauru. Jaunajam mācību gadam pirmajā klasē vien pieteikti 30 bērni, līdz ar to kopējais skolēnu skaits sasniegs jau simtu. Jaunajā sporta zālē būs iespējams pilnvērtīgs skolēnu darbs sporta stundās, te notiks arī Pļavniekkalna sākumskolas svinīgie sarīkojumi, kā arī zāle noteiktos laikos būs pieejama vietējiem Katlakalna iedzīvotājiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Pļavniekkalna sākumskolas piebūves – sporta zāles būvniecība

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv