Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Klāt pirmais sniegs – īstākais adīšanas laiks!

Publicēts 2009-11-09 20:05:21

Samazināt palielināt tekstu

06.11.2009

Ja adīšana un tamborēša ir tīkama nodarbe, tad garie rudens vakari ir īstais laiks, lai ķertos pie adatām un radītu skaistus mākslas darbus sev un saviem tuvajiem. Ļaujoties radošai fantāzijai, ne vienmēr pietiek laika un spēka apstaigāt veikalus, meklējot iecerēto dziju. Tieši tādēļ veikalu – salonu tīkls “Kameja", piedāvā saviem klientiem ietaupīt laiku, atrodot iecerētajam adījumam piemērotāko dziju www.kameja.lv interneta veikala plašajā dziju klāstā. Tieši plašais dziju sortiments, ātrā iepirkšanās un patīkamās cenas ļāva, pavisam īsā laikā dziju veikalam internetā, gūt lielu popularitāti un piesaistīt daudzus klientus.

Pašadīta jaka, var būt kā glezna, kurā uzplaukst bagātīga krāsu toņu palete, interesantas rakstu kompozīcijas un dažādu faktūru dzijas. Šoruden visaktuālākie ir ļoti košu, batikotu vilnas, pusvilnas un merīnvilnas dzijas izstgrādājumi, novērojušas veikala “Kameja” pārdevējas. Dabisku šķiedru cienītājas būs gandarītas par plašo dabīgās vilnas dziju un kokvilnas diegu piedāvājumu, bet māksliniecisku adījumu cienītājām, patiks skaistās efektdzijas.

Pats galvenais ir atrast iecerētajam adījuma veidam un apģērba modelim piemērotākās dzijas. Vienkāršākas dzijas adījumos var kombinēt ar efektdzijām, lentītēm un košiem diegiem, bet svētku tērpos skaisti izskatīsies tumšas krāsas smalkas dzijas, kuras caurvij sudrabaini un zeltaini pavedieni. Lai radītu siltus apģērbus, kas sildīs drēgnajos ziemas vakaros, noderēs smalkas, pūkainas mohēras un angoras trušu dzijas, bet filcētājas būs priecīgas par filca izstrādājumu sortimentu.

Interneta veikala sortiments regulāri tiek papildināts, turklāt, mājas lapā iespējams ne vien aplūkot un iegādāties sev tīkamās dzijas un diegus, bet arī iegūt padomus, kā pareizi jāsagatavo dzija adīšanai un kā kopt adījumus, lai tie izskatītos labi un kalpotu ilgi.

Plašajā "Kameja" tīklā Vidzemē, šobrīd darbojas deviņi salonveikali. Uzņēmuma veiksmīgā darbībā liela nozīme ir tā spējai būt elastīgam un ieviest jauninājumus piedāvājumā. Sekojot šiem principiem, veikali – saloni "Kameja" ir vieni no stabilākajiem un pieredzes bagātākajiem Vidzemē. Mūsu mērķis ir padarīt skaistāku vidi un cilvēkus, kas tajā dzīvo. Mēs strādājam tā, lai tas nestu gandarījumu gan klientam, gan mums.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kameja; Dzija; Adījumi; Interneta veikals;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv