Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Reliģija

Kristīgās mūzikas Lielkoncerts Liepājas Olimpiskajā centrā

Publicēts 2009-04-20 16:28:38

Samazināt palielināt tekstu

Par tradīciju jau kļuvis maija sākumā Liepājas Pāvila draudzes organizētais dažādu konfesiju kristiešu kopā sanākšanas pasākums „Nāc un elpo brīvi!”. Šogad festivāla atklāšana notiks Pāvila draudzes dievnamā, bet, kā stāsta festivāla koordinators Edgars Deksnis, „Sperot soli uz priekšu savā attīstībā, apmeklētājiem esam sagādājuši pārsteigumu – Lielkoncertu Liepājas Olimpiskajā centrā.”

Atklāšanas pasākums

Festivāla atklāšanas pasākums notiks 1. maijā plkst.18:00 Liepājas baptistu Pāvila dievnamā Kuršu ielā 19. Pasākumu atklās muzikāls projekts Liepaja Worship band, kas ir dziedošu jauniešu apvienība, kurā kopā muzicē jaunieši no Pāvila un Ciānas draudzēm. Atklāšanas pasākumā runu teiks Raimonds Logins, kas ir viens no Rīgas baptistu Vīlandes draudzes slavēšanas vadītājiem, darbojas Vīlandes draudzes jauniešu kalpošanā Metro, kā arī spēlē ģitāru un strādā informācijas tehnoloģiju jomā. Viņš vienmēr meklē veidu kā augt un attīstīties tajās jomās, kuras Dievs viņam uzticējis! Uzticams un dedzīgs. Prot iedrošināt apkārtējos un palīdzēt viņiem.

Lielkoncerts Liepājas Olimpiskajā Centrā

2. maijā plkst.20:00 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks „Nāc un elpo brīvi! 2009” Lielkoncerts, kurā ar savu dalību klausītājus priecēs tādas grupas un mūziķi kā Valdis Indrišonoks, "Revival", „Vējš” un „Jorspeis".

Plašo pop-roka mūzikas žanru ar folk un indi stila iezīmēm lilkoncertā izpildīs grupa „Jorspeis”, kura dibināta 2007. gadā un plašākai publikai kļuva zināma ar singliem „Beatiful”, „Debesis ir tuvu klāt” un nesen laida klajā jaunu singlu „Sākums”. Grupā „Jorspeis” muzicē ģimene Linda un Māris Prinduļi. Linda līdz šim pazīstama kā vairāku dziesmu autore, savukārt Māris ir darbojies grupā „Xenos”.

Šogad savu dalību lielkoncertā ir pieteikusi arī tāda daudziem iemīļota grupa, kā „Vējš”. Grupa dibināta 2001 gadā - Cēsīs. Lielākā daļa grupas dalībnieku ir no Cēsu un Rīgas draudzes "Prieka Vēsts" slavētājiem. Grupai ir izdots debijas albums „Jo...”. Albumā ir iekļautas divpadsmit skanīgas, stiprinošas un iedrošinošas muzikālas kompozīcijas, ko ceram dzirdēt arī uzstāšanās laikā Liepāja.

Lielkoncertā uzstāsies arī grupa Revival, kas izpildīs tādas klausītājiem iemīļotas dziesmas kā "He came" un "Es atvēru sirdi", "Svētīts lai top Tavs Vārds" un citas.

Arī šogad pasākuma apmeklētājus ar savām dziesmām uzrunās Valdis Indrišonoks, kas ir pazīstams mūziķis un muzicējis daudzās Latvijā labi pazīstamās grupās, sadarbojies ar daudziem Latvijas populārākajiem mūziķiem kā dziedātājs un ģitārists, kā arī realizējis savus muzikālos projektus. Latvijā labi pazīstams kristīgais mūziķis, vairāku Latvijā labi pazīstamu slavas un pielūgsmes dziesmu autors.

Kristīgās mūzikas festivāls "Nāc un elpo brīvi! 2009" norisināsies no 1. līdz 4.maijam. Visi festivāla pasākumi, koncerti un semināri būs bez maksas. Plašāka informācija www.paviladraudze.lv; nacunelpobrivi.blogspot.com.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv